Tiger House (2015)

ty vole, to byl zas pasvil ! Měl jsem co dělat abych to dokoukal, jaka to byla pičovina. Aspon trosku té logiky. Solidní , průměr ? jste na hlavu ?

Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)

Pilot byl super,ale vypadá to ,že další díly nebudou mít ani 30 minut čistého času což je blbe... Pěkné masky a hodně krve nestačí na tak vysoké hodnocení. Možná časem zvednu.

Supergirl (2015) (seriál)

Nejspíše si někdo myslel, že na poli superhrdinských séérošů chyby zástupce něžného pohlaví v hlavní roli. Tak nám dali SUPER PÍČU a její vysluníčkované story, které je po třech dílech stále o hovně, ale zas na druhou stranu vypadá klátitelně a tak nějak se na to koukat jde.Třeba až dostane super menzes, tak to tam roztočí ...

Převrat (2015)

Rakosníci ztratí nervy s imigranty z USA a rozhodnou se problém vyřešit za pomoci AKcek, tankem a ostatních fajne hraček. Z toho vyplyne , že má USA family vážný problém a bude třeba přemístit ty jejich male otravné smrady co pořád něco remcají o kus dál.Faktem je, aby si zde u místních myslitelů film zasloužil lepší hodnocení je, že by to muselo být celé víc komplikované a nějakou tu hlubší myšlenku,nad kterou by mohli onanovat ty jejich hlavy.Tento film má pouze přímočarou a jednoduchou dějovou linku s focusem na adrenalin, akci a napětí.

Hybná síla (2015)

Bych za těch 90 min musel vidět o něco více nežli je prdelka Olgy, abych tento film nezařadil mezi dalši odbytou sračku.

ATM (2012)

Slabé, slabé a konec to zabil uplně

Speed Racer (2008)

Přebarvičkovaná dementní píčovina

Gotham (2014) (seriál)

Serial má výborné obsazení, nicméně po příběhové lince mi to zas tak zajímavé nepřijde. Krom příběhu tučnáka, který mě baví tam nic zajímavého není. Gotham bez batmana je jako pivo bez alkoholu.

Cena za lidskost (2011) (seriál) odpad!

Jeee jak jsem byl štasten, že jsem našel další serial ,kde dostanu vlkodlaka,upíry a dokonce i ducha ! Mno vlkodlak tam byl,ale choval se jak nějaká sženštilá uplakaná bukvice a ten upir příkladový metrosexual a ty dva navíc plakali ,že chtějí žít normálně tak se tento párečer homoušu sestěhoval do jednoho bytu, kde zjistili,že tam s nima bude ešte žena,která zemřela na menzes a je z ní duch.