Norbit (2007)

Hned ze začátku jsem fakt netušil jestli se smát a nebo brečet. A tohle mi vydrželo po celý film. Občas se zasmějete nějakému víceméně trapnému vtípku a pak už jen koukáte a uvažujete o tom, že větší zábava je i návštěva opilého zubaře!

Komando (1985)

Naprostá klasika. Jednoduchý příběh, hloupý scénář, Arný...Má to všechny složky na skvělou zábavu :D Arnold je totiž s tím svým jediným výrazem který umí až neuvěřitelně vtipnej :) Došla ti pára Bennete??? :D

Halloween: Zmrtvýchvstání (2002) odpad!

Horor??? U mě ten film spíš vyvolával salvy smíchu svým scénářem a průhledností. A abych řekl pravdu tak víc se bojím když vidím reklamu na Jogobellu...jogurty se přeci jí aby se člověk cítil štastný.

Pán velryb (2002)

Film do kterýho sem musel tak trošku pronikat. Ale nakonec naprosto úchvatný dílo. +skvělá hudba Lisy Gerrard!!! A Keisha hraje skvěle a je uvěřitelná což se moc nevidí u "dětskejch" herců :)

Saturnin (1994)

skvělý film...skvělá kniha...skvělí herci...co dodat...Tenhle film mě nikdy neomrzí :)

Na plovárně (1998) (pořad)

Inteligentní "talk show" se jen tak nevidí, proto za ní děkuju. Navíc Marek Eben je prostě sympatickej vždy! 5 hvězdiček...co dodat?!

Starsky & Hutch (2004)

3 hvězdičky za dobrý film na nedělní odpoledne + 1 bonusová hvězdička za Snoop dogga a jeho parádní roli :)

101 dalmatinů (1996)

Ty tři hvězdičky jsou z naprosté nostalgie! Když jsem byl malej tak jsem na tom byl v kině a totálně si na tom ulítl... Včera jsem to viděl po letech znovu a přišlo mi to docela stupidní. Ale ta nostalgie tam je pořád. Navíc mě dostalo, že tam hraje Hugh Laurie asi jeho nejhorší roli v živote. To se prostě musí vidět :)

Bohové se zase zbláznili (1993) odpad!

Nevím proč, ale tenhle film byl až neuvěřitelně oblíbenej ve školní družině na základce. Viděl sem tam tenhle film tak 5x a musím říct, že už tehdy sem si říkal, že je to strašná blbost!

Post Coitum (2004) odpad!

Rozhodně jeden z nejhorších filmů co sem kdy viděl. Delší komentář není potřeba...