Zlajdaa

Zlajdaa

Česko

<< předchozí 1 2 3
    • 7.10.2020  17:02

Příroda se nakonec vzpamatuje, jen my u toho být už nemusíme (pokud nezměníme náš způsob života). Dokument jako stvořený pro ty, kteří stále popírají změny klimatu a problémy, které se na ní podílí a které jsou jejím důsledkem. Jsem velmi vděčná za nadějeplné ukončení tématu.

• 30.9.2020  21:52

Takovou věc snad ani nemůžu hodnotit. Smutný a pro mě šokující dokument o tom, jak vyhasly čtyři životy.

• 26.9.2020  20:51
    Ďábel (2020)

Spousta známých tváří ve spletitém příběhu s postavami, jejichž osud je navzájem propleten do pořádného klubka. Snímek zajímavý, ale po té kupě s*aček, co se tam udála, si půjdu pustit asi nějakou komedii. Ještě musím vysmeknout poklonu před hereckým výkonem Roberta Pattinsona - tak dobře hrát jsem ho ještě neviděla.

• 8.9.2020  18:11

Totální šílenost! A ten únos delfína mě odrovnal :D

• 4.9.2020  21:33

Dobří herci ve špatném filmu.

• 13.7.2020  21:05
    365 dní (2020)

Krásný vizuál, moderní hudba, nádherné prostředí. Co mi vyhovovalo - herci měli pěknou angličtinu, sem tam něco promluví polsky a italsky. Co se týče erotiky, byla jsem překvapená, jak reálně to vypadalo. ALE ten děj! -_-- Doslova jsem cítila, jak se mi roztéká mozek. Stockholmský syndrom hadra, hlavní hrdinka je prostě stupidní slepice, jinak se to napsat nedá. *SPOILER.* Když mě unese chlap, budu se chovat jako provokativní flundra a u toho budu vést feministické kecy, jak mě ten chlápek nevlastní a může si nechat zajít chuť. Mein gott! *KONEC SPOILERU.* Jediné, co mi dávalo smysl, byl konec filmu :-D ... ale pak jsem zjistila, že je to knižní trilogie. :-D

• 28.5.2020  18:52

Vizuál krásný, ale to je tak vše. Příběh o ničem, a tak museli těch 109 minut zapráskat násilím. Je to jen a pouze o mlácení. Jediné, co mě potěšilo, že se ve filmu objevila Huntress. Jinak bohužel ztráta času.

• 15.2.2020  22:11

Co mě udivovalo, byla neskrávaná brutalita Benninga. Záběry zničeného Londýna taky udělaly dojem. Jinak je to stejně jako první díl, pořádká blbost, ale ono to prostě i tak funguje :D

• 11.2.2020  14:57

Ten scénář je totálně stupidní a kýčovitý, ničím nepřekvapí. Začíná tragédií, a pak skoro dvě hoďky koukáte na to, jak Butler likviduje jednoho záporáka po druhém. A asi nejvtipnější na tom je, že i když je to kravina, tak to má spád, velmi dobrou hudbu i napětí :D A Butler, je prostě Butler, že jo, tady není, co řešit. Bavila jsem se!

• 31.1.2020  19:04

Za mě taková průměrná epizoda, až na moment shledání s Jackem :-)

• 28.1.2020  23:18

Děj nijak nepřekvapí, ale má to sympatické herce a fajn dialogy, tak co víc si od romantického filmu přát? :)

• 17.1.2020  14:47

Na Manželskou historii jsem se podívala kvůli Adama Drivera, chci si udělat obrázek o jeho herectví, i když... obrázek už vlastně mám a s každým dalším jeho filmem (viděla jsem sequely SW, pak The Report, teď toto) se vlastně jen utvrzuji v tom, že tomu chlapovi bych sežrala všechno i s navijákem. Opravdu neskutečné. Musím ovšem říci, že i Scarlett Johansson zde byla výborná... tak dobře jsem ji ještě hrát neviděla! A Laura Dern - ta byla třešničkou na dortu, zvláště její proslov na téma dokonalé matky Marie. Co se týče děje - jsem ráda, že nebyl proplánově postaven tak, aby diváka emocionálně ždímal od začátku do konce. Je tu několik velmi silných momentů a jedna hodně dramatická hádka, ale jinak je to prostě příběh dvou lidí, jejíž společná cesta je u konce. Krásný film, fenomenální Adam Driver, skvělá Johansson a Dern - naprosto zasloužené nominace na Oscara. Butu ten pocit beznaděje spláchnout nějakou komedií.

• 12.1.2020  20:43
    Na nože (2019)

Velmi povedené! Craiga jsem si velice užila, stejně tak Evanse, kterého jsem po dlouhé době viděla v roli někoho jiného než Kapitána Ameriky :-) A teď ještě koukám, že to natočil Rian Johnson, po kterém fanouši Star Wars strašně házeli kameny, co to udělal v Last Jedi (epizoda, která se mi moc líbila)... přitom v rozhovorech a scén z natáčení vystupoval vždycky tak mile a pokorně k tomu, co dělá... jsem ráda, že předvedl, že to opravdu umí! Těším se na další jeho počin :-)

• 7.1.2020  16:34

Už jsem to viděla třikrát a pokaždé se mi to líbí víc a víc :D

• 4.1.2020  17:12
    Dracula (TV seriál) (2020)

Slibné první dva díly, zakončení bohužel celkem o ničem, strašně uspěchané... vyústění děje mě zklamalo. Škoda, protože Bang i Wells to hráli dobře, mohli z příběhu vytřískat více.

• 3.1.2020  22:21

Zase trochu jinak pojatý Dracula... místy dost nechutný, děsivý... a vtipný, Dracula je fakt vtipálek, ale zloduch skrz na skrz :-D Jsem zvědavá na další vývoj. Musím říct, že Claes Bang má velmi příjemný hlas podobný hlasu Toma Ellise (Lucifer), takže se to velmi dobře poslouchá.

• 24.11.2019  00:45

Toto bylo svěží! Vtipné, akční i romantické. Teenage spiderman je prostě roztomilý, záporák Mysterio se svými techno iluzemi byl neotřelý, užijeme si i pár smutných momentů - odkazy na Tonyho... jak se mi Homecoming moc nelíbil, tak tento film má všechno.

• 1.11.2019  23:21
    Cena za lidskost (TV seriál) (2008)

Skončila jsem 3. řadou... nevím jestli někdy budu pokračovat, nevím, jestli to pro mě má smysl po událostech v třetí řadě. Bylo to temné, bolestivé... a náramně jsem si to užila!

• 12.10.2019  10:19

Dějově slibné přivítání poslední série. Moc mi ale neseděl Jaredův herecký výkon, možná už je po těch 15 letech zkrátka unavený. Doufám, že příště to bude lepší, rýsuje se totiž kolem něj zase zajímavá zápletka. :)

• 13.9.2019  23:05

TO má bravůrně vybrané herce, mezi dětskými herci a jejich dospělými protějšky je zachována věrohodná podobnost, jak co se týče vzhledu, tak co se týče osobnosti - herci se svých rolí opravdu velmi dobře ujali. Po prvním díle jsem byla celkem zklamaná, knihu jsem nečetla a film mi nepřipadal sám o sobě nějak extra strašidelný. Asi i proto, jsem si ale dokázala druhý díl tak užít! Pennywise a jeho kousky jsou opravdu groteskní! Lekačky čekáte, stejně se leknete, a pak se smějete, protože ona to byla fakt p*del :-D (!!!SPOILER do konce závorky!!! Pommeranian, malomocný s ultra dlouhým jazykem, bába s plajdákama, či Stan-Spider-Head-Man... tomu se prostě musíte zasmát :-D) Já jsem strašpytel, u TO jsem ráda, že odejdu z kina spokojená a můžu v noci klidně spát.

• 30.8.2019  01:00

Oddechovka... třetí hvězdu dávám za Keanu :-D

• 27.6.2019  21:12

Příjemná oddechovka pro dospělé, pro děcka super film :-) Zápletka nijak extra náročná, konec milý a pokémoni, zejména Pikachu, naprosto k zulíbání.

• 20.5.2019  10:16

Myslím, že celkem důstojný konec. Přála bych si teď vidět víc, co se bude dít dál, ale bohužel.

• 6.5.2019  11:59

!!!SPOILERY!!! Sorry, ale první polovina byla, jako kdyby to bylo nějaké fanfiction - což vlastně bez GGM je, že? Užila jsem si ji, to jo, ale nemělo to ráz GOT. Strašně nepravděpodobný děj kromě vyzdvihování Jona, to se dalo čekat. Cca poslední čtvrtina (asi?) byla už lepší, mám ráda scény s Varysem, chybí mi jeho pletichy. Daenerys začíná šílet, je to očivdné, měla k tomu nakročeno už v minulých sériích, ale teď už je podlě mě ztracená. Není divu, ztratila hodně (i svou chybou). Musí zemřít, nebo zemře mnoho jiných. Cersei je cold bitch jako obvykle. Jon,... na to, jak prohrašuje, že není Stark, má ze Starka až příliš. Možná nakonec umře společně s Daeny. Nevěřím, že na trůn usedne kdokoli z nich. Ale kdo ví, zákony GOT zde už neplatí. (Aneb, upřímně jsem čekala, že Bronn ty dva fakt zastřelí, jak tam vletěl, a pak když Cersei měla možnost ho nechat zastřelit, taky jsem to nečekala... a vůbec wtf? Cersei je v tu chvíli mohla nechat pozabíjet všechny. Fucking logic.)

• 15.4.2019  14:04

Tak tohle bylo hodně dobré.

• 17.3.2019  09:54

Skvělý dokument. Ukazuje to krásné ale i to bolestivé a tvrdé ze života makaků.

• 2.2.2019  23:53
    Robin Hood (2018)

Děj odsejpe celkem rychle, výběr herců ok, kromě "Marianny", ta mi moc sympatická nebyla... akční scény super, sem tam nějaý humor... ale ty moderní kostýmy jsou příšerné, strašně mě to v tom příběhu rušilo.

• 27.12.2018  00:06

Strašně milá romantická komedie pro teenagery. Nečekejte strhující děj ani překvapivou zápletku, ale příjemnou atmosféru, sympatické herce, jiskřící chemii mezi postavami. Tady zafungovalo vše, tak jak mělo.

• 23.12.2018  21:08

Malá milá romantická komedie, tedy spíše pro teenagery, ale pokud chcete prostě vypnout, tak proč ne :-)

• 7.8.2018  19:34

Bohžel zbytečný snímek, s verzí s Davidecm Suchetem z roku 2010 se to opravdu nedá srovnávat.

<< předchozí 1 2 3