Ghost Dog - Cesta samuraje (1999)

Chach chach. Tak tenhle film je fakt divnej. A skvělej zároveň. Ne každý mu přijde na chuť.

Haló, haló! (1982) (seriál)

Tak tohle mě jeden čas rozesmívalo s železnou pravidelností. Některý postavičky tam byly prostě boží.

Hledá se Nemo (2003)

Tenhle film bavil mého syna, když byl hodně malý. Pak nějak přestal, ani mě nijak zvlášť neoslnil.

Jak vycvičit draka (2010)

Tak tohle jsme si jednoznačně užili, já i můj syn. Film si od začátku drží tempo i humor a třeba let na drčích křídlech je prostě boží. Jeden z důvodů, proč je skvělý pořídit si děti.s nima si to člověk užije kapánek více.

Já, legenda (2007)

Příběh originální nápad. Velmi dobře ztvárněné a napínavé. Až na ten americkej konec :/, ten tomu vzal u mě 2 hvězdičky.

Já, padouch (2010)

Příběh je klišé, ale kulisy a humor jsou originální. Stejně jako mimoni. Viděli jsme to hned několikrát...

Johnny English se vrací (2011)

Jednička mě tedy bavila o dost více. Tady byl dobrý ten začátek, jak je v chrámu a scénka s kamerami.

Joker (2019)

Po měsíci měním na 5*, protože si příběh stále pamatuju a některé scény a záběry mi pořád hrají v hlavě. Ne není to ten Joker z filmů Netopýrovi, ale o to má celé vyznání větší sílu. Mě se líbí i myšlenka. Když příliš mnoho lidí je na tom tak, že nemá co ztratit, zvolí si do svého čela magora. A J.P. hraje toho magora excelentně.

Komisař Rex (1994) (seriál) odpad!

Je tam pejsek, takže děti to zajista pobaví. U dospělých je sledování tohohle seriálu spíš diagnóza.