Noční můra v Elm Street (1984)

Na tehdejší dobu asi slušný snímek s dobrým nápadem. V dnešní době jsou hororoví fanoušci náročnější a leckoho už film nenadchne ani neviděsí. Navozuje pouze slabou hororovou atmosféru a občas jsou lekací scény spíše k zasmání. Chybí mi tam více dramatické hudby, která by podtrhla celkem málo strašidelnou atmošku na dnešní dobu. Nicméně musím říct, že postava Freddy Krueger se povedla a působí celkem znepokojivě a právem se zapsala do kultovních postav hororové historie.

Gangy z Birminghamu - Série 6 (2022) (série)

Jako veliký fanda tohoto seriálu jsem se dlouho těšil na 6. řadu a musím rict, že po shlédnutí jsem byl bohužel nepříjemně zklamaný. Od závěrečné řady jsem čekal úplně jiný nasazení a drive. Místo toho to na mě působilo odfláknutě a nedbale. Jakoby už scénáristé nevěděli jak dál. Od začátku mi přišel děj slabý a v duchu ne příliš záživné politiky se zbytečně táhnul. Spousta scén na mě působilo zbytečně a nesmyslně. Hodně l hlavních postav vubec nebylo zapojeno do děje nebo jen minimálně, spíše byli odklizeni stranou.  Jakoby ty starý drsný peaky f*kin blinders zestárli a šli do duchodu... Nejlepší na tom celém byl závěr, který byl nečekaný a překvapil.. bohužel za mě nejslabší řada

Včela na mušce (2022) (seriál)

Legendární Rowan Atkinson v roli klasického smolaře jak ho nejlépe známé opět dokázal z obyčejného komára udělat toho největšího velblouda a samozřejmě u toho fungují všechny Murphyho zákony. Skvělá odychovka do nepohody, která odsejpá. Občas lehce předpovidaltelné, ale svůj účel tato minisérie splní. Na své si přijdou obzvlášťe fanoušci Mr. Beana.

Top Gun: Maverick (2022)

Skvělé drama od začátku až do konce. Hltal jsem každou vteřinu. Po dobu filmu jsem byl tak zařezán do sedačky, že jsem měl pocit, že na mě taky pár G působí 😃. Skvělé pokračování s nápadem. Žádné nudné cucani z prstu... skvělá prace s emocemi diváka..