Kobra 11 - Žít a nechat žít (2008) (epizoda)

Všimol som si (a podľa komentárov nie som jediný), že Burkhard a Atalay zrejme nebudú mať dobré vzťahy pretože v tejto sérii buď to Rytiar je mimo plátno alebo náš nekebabár a keď sú spolu tak väčšinou sa rozdelia a spolu sú iba v akčných pasážach. Odhliadnuc od toho ale dostaneme slušný diel kde nie je núdza o akciu, nejaký ten humor od tlustoprda ktorý teraz supluje nekebabára, stretneme Rytiarovu šumnú sestru a tak.

Kobra 11 - Exodus (2008) (epizoda)

Rytiarovi zateká byt a tak náš nekebabár ide s tlustoprdom do akcie. Príbehovo opäť slabšie ale príjemne prekvapil zvrat i jedna smrť a v závere opäť nemáme honičku ale podarený 1 by 1 súboj.

Kobra 11 - Oko za oko (2008) (epizoda)

Prípady ktoré sa prepájajú s minulosťou našej dvojice mám rád a teraz sa opäť rieši náš nekebabár ktorý kedysi zabil hošana a jeho potomstvo má naňho nerva. Navyše makajú pre pašeráka luxusných autiakov. Akcia tentokrát fajná a v závere slušne napínavá, pasáž ako rytiar vletí do domu úsmevná. A má to i jeden celkom príjemný zvrat, je síce s ranku tých slabších ale pohoda.

Kobra 11 - Vymahač (2008) (epizoda)

Tentokrát na scéne máme hošana z Lipska s outfitom Aidena Pearca z Watch Dogs (škoda že iba na začiatku). Na druhú stranu hošan sa z ničím nesere akurát sa vyhýba killu, avšak teraz to pokurví a naši hošani po ňom idú. Síce po akčnej stránke slabšia epizóda tak záporák to ťahá hore.

Kobra 11 - Stoprocentní ztráta (2008) (epizoda)

Úvod kde dedko v slowme postupuje diaľnicou a tam sa roztrieskavajú autá parádna. Poteší, že tentokrát nemáme ako záporáka korumpcajta či mafoša ale podnikateľa. Síce stredná časť je trošku slabšia a lovenie týpka na bicykli nič moc, tak opäť poteší jeden zvrat a záver kde opäť nemáme autohoničku ale súboj na stavbe.

Kobra 11 - Krysí hnízdo (2007) (epizoda)

Príbeh možno nie až tak zaujímavý avšak čo získava plusové body pre túto epizódu je, že tu nemáme žiadnu autohoničku i keď klasickú devastačnú havárku na začiatku dostaneme tak inakším spôsobom ako obvykle. V strede máme zásah proti požiaru a v závere prestrelku na strechách ruskej ambasády, akurát ma zarazilo, že ambasáda nemá žiadnu ochranku.

Kobra 11 - Únos (2007) (epizoda)

Slušná a napínavá epizóda jak trencle v gaťoch, navyše po dlhšej dobe diel kde nie je žiadny náznak toho kto je záporák a tak si musíme počkať. Záverečná pasáž opäť poteší keďže znova nezvolí autohoničku ale lov na strechách. Akurát Rytiarova dcéra chodí často na plastiku :). Zároveň po dlhšej dobe diel bez humornej vsuvky.

Kobra 11 - Infarkt (2007) (epizoda) odpad!

Po dlhej dobe epizóda ktorá stála za vylížric.

Kobra 11 - Stará škola (2007) (epizoda)

Epizóda kde Rytiar zláme paprču, ale má sa jak v porne(kto pozrie pochopí, kto videl chápe). Náš Nekebabbár teda ide vyšetrovať s Bonrathom ktorý mal mať dovolenku a  je to celkom funny. Akcia slušná, síce identitu jedného dílera som odhalil dopredu, ale toho druhého som teda nečakal. A príjemne poteší aj záver ktorý nám nedoručí klasickú autohoničku, ale prestrelku a Bonrathov 1 by 1 súboj s naozaj funny zakončením.

Kobra 11 - Město v ohrožení (2008) (epizoda)

Akože ja neviem, tento diel bol až extra ustrelený, ja síce chápem, že tie úvodníky sa robia veľkolepejšie ale totok nebol môj šálok kávy. Hold keď chceš vykrádať Smrtonosná pasca 4.0  musíš na to mať. Na druhú stranu to má celkom nečakaný zvrat, len s tým napätím okolo rodiny to nefungovalo, proste bolo jasné, že umrieť nemôžu.