Kobra 11 - Státní návladní (2007) (epizoda)

Prokurátor chce dostať do basy mafoša ale ten nechce, respektíve chce ale nie aj za vraždy za ktoré by asi dostal doživotie. A tak sa ho pokúsi zastrašiť, keď to nevyjde najmä si mladého "pičo parkúr" zabijaka a ten sa to rozhodne poriešiť. Avšak náš nekebabár a Rytiar sú v pohotovosti. Slušná epizóda kde síce záverečná honička nie je nič extra, tak zvyšok to vynahradí. A humor v akčnej scéne v polke, joj to bolo cool.

Kobra 11 - Hodina pravdy (2007) (epizoda)

Semir stretáva starého známeho a neskôr zisťuje, že sa kurevsky zmenil. Musím uznať, že jeho nápad ako osrať systém bol fajn, akcia dobrá a vtipná vsuvka o demolovaní áut potešila.

Kobra 11 - Přízraky minulosti (2007) (epizoda)

Naozaj slušná epizóda kde sa opäť dozvieme niečo viac z minulosti Rytiara ktorý v Afrike zažil nie práve najkrajšie chvíle. Záver je teda riadne napínavý a zatiaľ mi táto novšia kobra a Rytiar ako parťák sedí.

Kobra 11 - V nejlepším úmyslu (2007) (epizoda)

Návrat k mojej kobričke. Je síce pravda, že tento diel je taký slabší v rámci akcie, ale vynahradí to príbeh a odhaľovanie Rytiarovho života.

Cesta pomsty (2022) odpad!

Zlaté Willisovky neskorej éry oproti tomuto.

Silent Night (2023)

Nuž musím povedať, že som čakal väčší prúser. Akože Woa mám rád, ale predsa len som sa bál či dokáže na staré kolená natočiť aspoň obstojné B-čko a dokázal. Nemá to síce dokonalosť ale dá sa to zniesť a dokonca aj to, že tu nie sú skoro žiadne dialógy, tak film až na pár častí v prvej polke nenudil a v druhej to už išlo do akcie. A musím uznať, že súboje sú fajn avšak prestrelky sú typom, sem mi nabehni, že ťa odjebem.

Sentinelle (2023)

Panenko mário to zas bolo toto. Ono príbehovo ok, akcia je slušne drsná ale čo z toho keď hrdina je totálny kokot a bohužiaľ jeho kokotizmus sa neustále zvyšuje, plus trápne akože humorné vsuvky ktoré nefungujú (až na jednu). A pokiaľ koniec naznačuje dvojku, ja sa na ňu dívať nebudem.

Výbušná spiknutí (2022)

Nuž ak nerátam klasické Willisove cameo, tak celkom v pohode detektívka. Je vidieť, že Willis tu bol dobre lapený tou mrchou chorobou lebo väčšinu odkecá Wilson a Willis tam iba postáva. Príbehovo je to ok, a dal by som aj 4* nebyť záverečnej 20 minútovky ktorá sa dá do akčnejšieho módu, a hoci bitka 1 by 1 je ešte ok záverečná "prestrelka" je strašne o piči.

The Rental (2020)

Not bad dráma okorenená slasherom. A síce som čakal trošku viac adrenalínu aj gore, tak ok, má to zaujímavú myšlienku, prekvapí aj záver ale musím dať hviezdu dole za tie zamknuté dvere, to akože na kú piču tam boli.

Strážci Galaxie: Volume 3 (2023)

Nečakal som teda takto nadupanú jazdu kde funguje jak humor tak emócie a čo je hlavné, tak humor tu neprebíja vážne scény, čo ma dosť prekvapilo. Akcia fajn, aj záporák patrí k tým lepším čo MCU ponúklo, takže ja som spokojný, naozaj dôstojná rozlúčka.