Sentinelle

• Francie Sentinelle

François Sentinelle vede dvojí život. Přes den coby nejslavnější policajt na ostrově Reúnion, proslulý drsnými metodami a květovanými košilemi, nahání zločince ve svém legendárním žlutém džípu. Ale mimo to je Sentinelle taky okouzlující zpěvák. (Prime Video)

Marze

Zemite brutalni sceny. Je tu pekny zapas v koupelne. Jinak film funguje jako lecba nespavosti, protoze mu chybi napeti. Nebyl jsem schopen napojit se na zadnou z postav. ()

johnsnow

Panenko mário to zas bolo toto. Ono príbehovo ok, akcia je slušne drsná ale čo z toho keď hrdina je totálny kokot a bohužiaľ jeho kokotizmus sa neustále zvyšuje, plus trápne akože humorné vsuvky ktoré nefungujú (až na jednu). A pokiaľ koniec naznačuje dvojku, ja sa na ňu dívať nebudem. ()

mira007

Francouzská crazy komedie o policajtovi alá blbý a blbější, kde jednou hvězdou dokážu ocenit slušný tempo a exotiku francouzského departmentu Reunion, jenže toť vše pozitivního, protože jinak je to ukrutně nevtipná křečovitá nekomedie a navíc hlavní hrdina je 100% iritující hrdina, takže hrdinou jsem já, že jsem to vůbec dokoukal... ikdyž posledních 15 minut bylo možná na dvě hvězdy. ()

Arsenal83

Snaha o bláznivú akčnú komédiu, ktorá je ale paródiou na seba samú. Otravný fízel a zároveň kreténsky spevák. Samoľúby idiot v role policajta, na to ale herca ani netrebalo, stačilo zobrať akéhokoľvek dopraváka. Film hádže jeden chabý vtip za druhým a hlavnému hrdinovi sa nezavrie huba tak často, že si prajete nech sa mu už tie predĺžené vlasy zamotajú niekde do leteckej turbíny. ()

• Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna scéna. (bianci)