The Last of Us - Rodina (2023) (epizoda)

No wau, síce epizóda bez akcie (ten krátky súboj nepočítam) ale bavila ma a potešilo aj cameo tej Ellinej budúcej frajerky z druhej série, aspoň myslím, že to bola ona.

The Last of Us - Vydržet a přežít (2023) (epizoda)

Musím priznať, že tento diel ma mierne sklamal. Bloater ktorý bol tak hutne propagovaný tam urobil matkinu onú, ale inak slušne hutná a silná epizóda s podarenou akčnou scénou a fajn odkazmi na hru.

Star Wars: Klonové války - Protiútok (2011) (epizoda)

Grupa zdrhá z Citadela nevydá to podľa plánu. akčné scény dobré ale najviac chválim rozhovor future vadera a Tarkina, kde sa nám opäť odhaľuje aká kurva v budúcnosti Anakin bude, zároveň to pekne ukazuje, že v budúcnosti bude Vader Tarkina rešpektovať.

Star Wars: Klonové války - Citadela (2011) (epizoda)

Dobrá epizóda kde sa naša grupa vydáva zachrániť z super väzenia jedného jedajca a jeho kapitána ktorý je sám matkoprc Tarkin. no to bolo top, avšak ani akčné pasáže neboli zlé.

Ledová smrt II (2008)

Viac než fajn  pokračovanie a síce to, že hošan prežil tak brutálny pád je kus od veci ale inak v pohode. Dvojka je navyše akčnejšia a brutálnejšia a to kvitujem. Záver parádny, akurát sa obávam ako na koniec dvojky naviaže trojka.