Vengeance 2 (2020) odpad!

Po zajatie Jonesa som si hovoril, že csfd magori zase nakurvili hodnotenie ale po tom čo sa dostanú do nejakej fabriky tak je to jedno kokotské rozhodnutie za druhým a jedna bitka za druhou, tie síce najhoršie nevyzerajú, ale inak tam je fakt všetko k hovnu. Jednička je oproti tomuto dokonalosť a hodnotenie je oprávnené.

Vikingové - Série 5 (2017) (série)

5 sezóna bola teda slabá a  fakt to tam najviac ťahal Kriplík a hold no asi už ani nikto. Pár smrtí potešilo, prá naštvalo, pár preživších čo som dúfal, že sa obrátia hor kardanom tiež nasrali. Súboje niektoré super, niektoré na análny otvor. Flokiho linka to bolo utrpenie, dúfam, že v ďalšej sérii alebo zdechne alebo sa vráti ale nech už tam žiadny Island nie je.

Vikingové - Ragnarok (2019) (epizoda)

Po dlhej dobe diel ktorému môžem prasknúť plnú. Jasné pár chýb sa nájde a ja som trebárs dúfal, že Bjorn konečne zdechne, ale kokot vyhral a kriplíka poslal do vyhnanstva. Ale určite to ešte osolí v poslednej sérii. Bitka parádna (nevyrovná sa sériám 1-4) ale i tak fajn. Taktiež cením, že sa vysrali na lokiho a jeho storyline. Takže uvidíme ako to finishne. Akurát nechápem prečo v závere Ivar vyzeral ako partizán z Vietcongu.

Ledová smrt (2006)

Prvá polka pomalšia, avšak potom to naberie grády i slušnú drsnosť a síce ja osobne som ľakol poriadne iba raz, tak rozhodne podarený slasher.

Star Wars: Klonové války - Vládci (2011) (epizoda)

Akože síce taká viac kecacia časť avšak záverečná slová toho starca "Odejdeš li, pak se tvé sobectví vymstí tobe i celé galaxii." adresovaná future vaderovi a jeho odlet za jeho znelky, fúú to bolo niečo.

Star Wars: Klonové války - Monstrum (2011) (epizoda)

Diel ktorý nám predstaví nového učedníka starého Dookua menom Savage Opress. Jedna z mála postáv tohto seriálu ktorého si dobre pamätám (hej videl som tento seriál ale nie celý a asi 12 rokov dozadu) a jeho "výberové konanie" i záverečný boj s Jedajcami stál zato.