Farma (2012) (pořad) odpad!

Bože, neviem za čo ma tresceš, ale už s tým prosím nepokračuj! ... Horšiu reality show som nevidel, a to som videl aj Bučkovcov!

Avengers (2012)

Marvel ma efektmi, spracovaním, dejom presvedčil, že vie robiť kvalitné filmy. Samozrejme tu nehovoríme iba o filmu Avengers, ale taktiež o ich samostatných filmoch, tj. napr. Thor a Iron Man séria. Tento film hodnotím veľmi kladne. Má zaujímavý príbeh, postavy, dej. Nemám čo vytknúť a teším sa na pokračovanie.

Thor: Temný svět (2013)

Pre mňa, ako fanúšika týmu Avengers, je tento film veľmi dobrý. Semtam tam bola aj nejaká zábava [ktorá k Thorovi bohužiaľ veľmi nepasuje], ale to nič nemení na tom, že je tento film pre mňa tak akurát. Na konci filmu Iron Man 3 a Thor bolo: "Tony Stark will return" a "Thor will return", čo zrejme naznačuje Avengers 2, na čo sa teším ako malé decko. Tento film určite odporúčam zhliadnuť všetkým nadšencom, fanúšikom týmu Avengers.

Temný rytíř povstal (2012)

Skvelý film, znova v podaní Christophera Nolana, vďaka ktorému je tento film tak skvelý. No myslím si, že Bane a Batman k sebe nepasujú... Batman a Joker je to pravé, orechové.

Temný rytíř (2008)

Batman a Joker k sebe proste od nepamäti patria. A to by sa meniť nemalo. Tento film je najlepší z celej série od Batman začína až po Temný rytier povstal.