Nečum na mě show (2021) (pořad)

Adolfeen nemá chybu. Valí a jeho první hosté také úžasní. Druhý host Horváth byl dokonalý, prostě trefa na hlavičku, a ty komentáře k dokonalosti nemají daleko. 🙂

Like House (2021) (pořad) odpad!

Totální trapnost plná lidí, kteří zřejmě považují vykonání téměř samozřejmých věcí za nadlidský úkol. -5%

Boží mlýny - Spící lodě (2021) (epizoda)

Velice kvalitní a zábavná epizoda. Celý seriál působí ambiciózně a nadějně. Těším se na další díl.

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

Film je nechutně děravej až hnusnej. Je to něco, co už nechci vidět. Žádná z postav nemá přiměřenou "chemii" a vstahy s ostatními hrdiny působí úměle komicky až nereálně. Hold je pravdou, že Zach Snyder ještě nenatočil kvalitní film.

MacGyver (1985) (seriál) odpad!

Opravdu hloupé řešení problémů. Nesmysl za nesmyslem a nic, co by působilo reálně. Odpad!

Avengers: Infinity War (2018) odpad!

Skutečně hloupý film. Slabý scénář, který nedokáže logicky vysvětlit veškeré nesrovnalosti v porovnání s jinými filmy MCU. To hlavní na co jsem se těšil bylo pouze odbyto a přeskočeno.

O šesti labutích (2012) (TV film)

Pěkná inkarnace sedmero krkavců. A moudro pohádky je jasné. Vážení slova = Vážení zlata.

Greta (2020)

Živá Lísa Simpsonová. Chvály hodné.

Vánoční kronika: druhá část (2020)

Úchvatné, naprosto úžasné. Film, který drží tradici a vysokou kvalitu Netflixu. Obsazení super! Nemám výdky!.