Přestupný rok (2010)

Děj není nijak úžasný, ale za Amy Adams a irskou přírodu přidávám jednu hvězdičku navíc.

Špión, který mi dal kopačky (2018)

Sice je to hovadina :), ale člověk se u toho celkem dost nasměje :D + tam hraje MIla Kunis. Fajn oddechovka na sobotní večer.

Znovu ve hře (2018)

Jako dalo mi to hodně přemáhání dokoukat ten film do konce....Z traileru to působí jako komedie o vymyšlené identitě (kvůli čemuž jsem si i film pustil), ale přitom je to jenom obyčejné rodinné drama se stupidní zápletkou a předem jasným koncem. Never again....

Pod powierzchnią (2018) (seriál)

Velmi zajímavý námět + ta mysterióznost, která se kolem utonutí dítěte začne točit, určitě to stojí za to vidět

Vyprávěj (2009) (seriál)

První půlka 1. série je nuda, pak se to docela rozběhne a největší grady nabere seriál ve 3. a 4. sérii, to jsem pak hltal jeden díl za druhým :), rušivým elementem mezi je série osudy, ta mě ze začátku moc nebavila, pak už to bylo lepší; 5. série je bohužel nejslabší... Jinak si myslím, že Vyprávěj si zaslouží na CSFD vyšší hodnocení, a dávat seriálu odpad jenom proto, že někdo viděl 20 minut mi přijde celkem smutné, protože za námět, kulisy a výpravu si seriál několik hvězd rozhodně zaslouží :)

Dobrá čtvrť (2005) (seriál)

První série byla dobrá, viděl jsem ji asi třikrát, druhou sérii mi stačilo vidět jednou a už bych do ní znovu nešel, do té první klidně i znovu ano :)