• Thriller

Démonova levárna (2013)

Tak tento film předčil všechny moje nejdivočejší představy. Působí sice dost amatérsky, ale atmosféru má slušnou. Jedná se o velmi bizarní dílko. Chlapcům vzadu v kině bych ráda poděkovala za to, že dokázali rozesmát celý sál. :-)) Potlesk na konci byl rozhodně zasloužený.

Padesát odstínů šedi (2015) odpad!

Chci zpátky promarněné dvě hodiny života!! Co to jako mělo být? Fakt odvaz..až jsem se z toho úplně posrala vážně..Vyvolalo to ve mně akorát tak pocit nudy a jestli tenhle ubohý chlapec byl "sadista", tak potom už nevím, kdo nebo co jsem já. :-D Celé mi to připomínalo hodně špatnou kopii Pretty woman.

Divoké historky (2014)

Něco tak úžasného jsem neviděla už dlouho. :-) Brečela jsem, to jo, ale smíchy. Jsem ráda, že právníci byli vykresleni velmi sympaticky. Jsou to totiž nejlepší lidi na světě..:-D Jo a také jsem dnes získala inspiraci, jak by měla vypadat moje svatba. Rozhodně žádná nuda. Všichni Pražáci by se měli mrknout, jak můžou dopadnout, když na někoho v autě ukážou fakáče. Někdy se to nemusí úplně vyplatit. Na závěr bych ráda poděkovala za geniální výběr filmu, protože už dlouho jsem se tak nepobavila!

Poltergeist (1982)

Já jsem se tak těšila, až si doplním "hororové vzdělání". Bohužel, evidentně nebylo na co. Jediné, co dokázalo alespoň minimálně udržet mou pozornost, byla Jerryho tradičně výborná hudba. Steven mě tentokrát poněkud nemile překvapil. S lítostí oznamuji, že to pro mě byla jedna velká komická nuda.

Grace (2014)

Chtěla jsem vidět film z pohledu první osoby..chyba. Tohle zpracování mě akorát rušilo, navíc jsem se ale šíleně nudila. Ještě jsem se celou dobu nemohla ubránit pocitu, že se tvůrci až příliš inspirovali příběhem o dívce Carrie.. Dvě leknutí k dobrému hororu opravdu nestačí.

Angelika a sultán (1968)

Tři "věci" mi u tohoto filmu stačí ke štěstí, a to především úchvatná hudba, moudrý Osman Feragi (má nejoblíbenější postava z celé Angeliky) a věčně se vysmívající Colin Paturel. Nejvíce mě však baví samotný sultán, který je roztomile paranoidní, když každého podezřívá z toho, že se mu směje... a také jeho pohled, když zjistí, že je někdo ochoten vyměnit "tajemství Kamene mudrců" za jednu ženu. Já se prostě vždy skvěle bavím.. "Jakto, že tě ten tygr nesežral?" .."Musíš se ho zeptat, pane!" :-)

Pořád jsem to já (2014)

Vzhledem k tomu, že se po zhlédnutí filmu cítím pod psa, tak nemohu dát plný počet. Alzheimer je hrozná nemoc..Julianne předvedla opravdu úžasný výkon. Velmi silný zážitek, až moc..:-/

Egypťan Sinuhet (1954)

Knihu jsem jako dítě přečetla za tři dny. Film samozřejmě není tak dobrý, ale vzhledem k tomu, že jako jediný, který znám, pojednává o vládě faraona Amenhotepa IV.=Achnatona a Krásky, která přichází=Nefertiti, nemohu dát méně. Je to pro mě srdeční záležitost.

EXODUS: Bohové a králové (2014)

Mé dojmy z filmu naprosto vystihl ve svém komentáři uživatel Wayne, takže se nechci opakovat. Jen nesouhlasím s jednou věcí..Edgerton mě hodně bavil. Kdysi jsem viděla nějaký starší film o Mojžíšovi a ten byl tedy o třídu výše.