• Fantasy

Rychle a zběsile 7 (2015)

I když některé scény byly dost přehnané, film se mi líbil a někdy si ho určitě pustím ještě jednou. Sice pro mě stále vede F&F 5 a 1, ale i tak dávám plný počet. Moc pěkná rozlučka s Paulem na konci. Kdyby nebyl plný sál v kině, tak se snad i rozbrečím...

Modrá laguna: Procitnutí (2012) (TV film) odpad!

Tak jsem si chtěla po dlouhé době pustit Modrou lagunu a narazila jsem na toto. Celý film jsem čekala na "něco" a ono pořád "nic". Jedna trapnější scéna za druhou...

Paralelní světy (2012)

Ze začátku skvělý film, který určitě nadchne. Potom už mě spíš zaujaly gravitační chyby. Nakonec mi film způsobil trochu chaos v hlavě. Příběh má, ale na slzy to rozhodně není. Tento film určitě stojí za podívání, ale není to nic, co bych musela vidět vícekrát.

Hledá se Nemo (2003)

Moje první shlédnutá animovaná komedie, kterou jsem si ihned zamilovala, spolu s dalšími. Při sledování nás příběh zanese do mořského světa plného dobrodružství. Film zabaví nejen děti.

Forrest Gump (1994)

Příběh, který chytne za srdce (třeba jen v duchu) i ty největší tvrďáky.

Hunger Games (2012)

Skvělý film, který má jednu jedinou nevýhodu - ČESKÝ DABING - jestliže na něj koukat, tak jen v původním znění.

Vlk z Wall Street (2013)

Leonardo DiCaprio v hlavní roli se opět ukázal jako špička mezi herci. Dokáže zahrát ledacos a přeju mu, aby příště Oscara získal, protože si ho jistě zaslouží. U filmu jsem se dobře pobavila, hlavně u scény, kdy zdrogovaný jede do hotelu a v křečích odjíždí s podivem, že nikde "nenaboural".

Partička (2011) (pořad)

Opakovaný vtip, není vtipem. Některé hlášky a scény jsou opravdu dosti trapné, ale většinu scén si pouštím několikrát. Doporučuji spíše sledovat nesestříhaná videa, kde jsou vidět i vtipné hádky a přípravy účinkujících.

Dům u jezera (2006)

Film vezme za srdce každou citlivější duši. Zajímavý příběh u kterého se musí taky trošku přemýšlet a ne jen tupě civět na bednu. Keanu Reeves a Sandra Bullock v hlavních rolích zahráli svůj scénář výborně.