Šílená noc (2022)

Paradni vanocni komedie s prvky Scary Movie a Sam Doma.

Yes Day (2021)

Dobrá komedie

Divnosvět (2022)

Příběh nebyl nic převratně originálního ale musím vyzdvihnout jak nikdo neřešil, že mamka s taťkou jsou očividně dvě různé národnosti, syn je gay a pes má jen tři nohy. Přesně tak by to podle mě mělo být, a ne na sílu poukazovat na odlišnosti a brát je jako něco extra. Ale nebudu lhát, ten pes mě fakt zajímá.

Let 29 (2005) (seriál)

Videla jsem to minimalne patnact let zpatky ale pamatuju si jak jsem to hltala. Myslim ze v tu dobu jsem byla presne ta cilova skupina, ted uz bych to videla doufam jinak, ale z melancholie davam tri hvezdy.

Summering (2022)

Nemůžu uvěřit že něco takového bylo vůbec v kině. Jestě že to mělo jen 80 minut.

Přání Ježíškovi (2021)

Puvodne jsem tomu dala ctyri hvezdy, ale po shlednuti polskeho originalu dve hvezdy beru zpet, protoze se nejedna o nic jineho nez naprosto presnou kopii vcetne kostymu a dialogu.

Hasiči (2010) (TV film)

Moc jsem od toho nečekala, a přesně to jsem taky dostala. Chápu dobře že to není film ale pilotní díl seriálu, který nikdy nepokračoval? Protože jako film to absolutně nefunguje, neskutečná nuda, příběh Klárky zamčené v zatopeném bytě není nijak propojený s příběhem hasičky. Tolik rozdělaných témat a žádným výsledkem jsem dlouho neviděla. Hodina ztracenýho času.

Paní Harrisová jede do Paříže (2022)

Postarší angličanka se zakouká do třpytivých šatů od Christiana Diora které má ve skříňi zbohatlická panička u které uklízí. Shodou okolností přijde k balíku peněz, který se rozhodne utratit za šaty od návrháře v Paříži. Jede tam, koupí šaty, jede domů, konec. Dvě hodiny sezení v kině si to fakt nezaslouží.