Axolotl Overkill (2017) odpad!

Film tak egocentrický a věřící ve svojí nadřazenost, jako žádný jiný. V čele mu vévodí nepřitažlivá, drzá a povrchní hlavní hrdinka. Pro mě je film ničím zajímavý. Nemohu hodnotit jinak než odpadem.

Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017)

Tak dobrý námět a vzešla z toho taková slátanina. USA potřebuje své hrdiny a ty skvěle reprezentují Harrelson s Rockwellem na jedné straně a McDormandová na straně druhé. Film působí dojmem, jako kdyby si jej určitá skupina mocných obědnala, aby vytvořil určitý podvědomý obraz u většiny stádové lidské populace. Harrelson jako férový, duchaplný policejní náčelník s vybranými názory, který o všem ví a všechno dělá jak nejlépe umí. Rockwell jako typický redneck, který k závěru filmu prozře a pozná co je správné a dokáže divákovi že je spárvný polda, jak mu v dopise na rozloučenou sděloval jeho učitel,ochránce a šéf v jedné osobě. Uf.... to na mě bylo fakt moc. McDomarndová jako ohroublá venkovanka, která si s ničím a někým nedělá těžkou hlavu a tvrdě jde i proti zákonu, který je proti jejím činům absolutně bezzubý. Film je dokonalým odrazem dnešní doby, která svojí globální popkulturou tvoří velice slabé výkony ve všech oblastech lidské zábavy. Dvě hvězdičky dávám za mé oblíbené herce a několik vtipných momentů.

Jimmy P. (2013)

Film je obtížnější na pochopení, ale pokud se zajímáte alespoň okrajově o psychologii, tak vás velice překvapí. P.S. Nikdy bych si nepředstavil Benicia Del Tora do role původního Američana.

Vyprávěj (2009) (seriál) odpad!

Kosočtvercovina prvního řádu, která jen odráží upadající tendenci české tvorby a společnosti.

Inherent Vice (2014)

Film je to moc zajímavý i přes svojí nadměrnou stopáž. Vytýkám pouhé dvě věci. Prvním nedostatkem, alespoň pro mne, je absence většího množství akčních scén (jedna je opravdu málo). Druhým nedostatkem, který bych označil za marginální, je naprosto příšerný český dabing, hlavně dabing Joshe Brolina. Holt originální znění je originální znění.

John Wick (2014)

John Wick je zabiják v důchodu, kterému jednoho dne ukradnou milované auto a zabijí psa. Co teď? Nezbývá nic jiného, než se ruskému gangu pořádně pomstít a nejlépe nikoho nenechat naživu. Pokud máte rádi filmy dávající smysl, tak John Wick mezi tyto filmy rozhodně nepatří. Pokud chcete naopak bezduchý akčňák s hordami tupých ruských gangsterů, kteří padají pod výstřely hlavního hrdiny jako přezrálé švestky, John Wick je jasná volba.

Číslo 9 (2009)

Jako pohádka pro děti od 6 do 14 je Číslo 9 výbornou podívánou s napínavým příběhem. Konečně pohádka, které je svým příběhem a myšlenkou netradiční a nejde ruku v ruce s tradičním mainstreamovým pohádkovým davem.

Zlo mezi námi (2003)

S primitivy se domluvíte jenom násilným způsobem. Naopak se vzdělanějšími primitivy musíte argumentovat právní normou. Co dodat? Skvělý film. Více jej ocení pánské publikum.

Železná srdce (2014)

Akční film u kterého vůbec nemusíte přemýšlet. Něco takového doporučuji po prohýřené noci. Film v němž tank a jeho posádka symbolizuje USA a všechny její ideály jako nezlomnost ,anglikánskou církev, patriotismus atd. :D. Yeeeehaaa!!!! Prní část filmu je v podstatě poznávací pobyt po západním Německu, sem tam odstřelíte pár nácků, vyhodíte do povětří nějaký PAK 40, sem tam odprásknete tigera, jehož posádka si dá na čas s nabíjením děla. Logan Lerman si zde užije s mladou Němkou, která se na setkání s amíky určitě "těšila". Jo je to paráda čerstvej vzduch v tanku, příroda, žádnej stres. S druhou částí se prázdninová idylka hroutí. Tank najíždí na minu a stává se nepohyblivým.Ano, jeden tank, který je nepohyblivý se svým hrdým vlasteneckým seržantem Bradem Pittem, zmasakruje skoro celý prapor ss. Druhá část filmu, která se odehrává na křižovatce mi připomíná hry s plastovými vojáčky něco podobného může vymyslet jakékoliv dítě, které nepostrádá fantazii. I já jako malý kluk jsem často vymýšlel podobné scénáře. Druhá část filmu je jednoduše řečeno nesmysl. Hordy ss manů střílí na tank a on stále nevybouchne. Jak to? Že bychoom měli použít panzerfaust? Zběsile kolem něj běhají a jediné co elitním jednotkám ss jde, je chytat do svého těla kůlky z kulometu cal. 50. Panebože, ti němečtí vojáci museli být úplně blbý co? Sečteno podtrženo, pokud zrovna hledáte film u něhož nemusíte přemýšlet, máte rádi zabíjení nácků a nenáročný děj, Železná srdce je jasná volba.