Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
2 fanoušci
/ 2 body
Emerald
Zuzana Wilczková
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Česko
Jsem.
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Horor
Animovaný
Drama
film
seriál
TV film
pořad
amatérský film
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Dexter
(2006)
Black Books
(2000)
Červený trpaslík
(1988)
Teorie velkého třesku
(2007)
Hellsing
(2001)
Futurama
(1999)
Jmenuju se Earl
(2005)
Bleach
(2004)
Přátelé
(1994)
Dr. House
(2004)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(2)
petrkoff
Sharoni
mesalia.estranky.cz
Časové pásmo bylo změněno