Denny

Zdeněk Vild

okres Rokycany
důchodce

• 31.1.2003  07:06
    Rytířem na hradě Camelot (TV film) (1998)

Tak tohle je pro mě trochu silná káva. Obehrané téma cestování časem , obvyklé grimasy Goldbergové, praštěný námět.

• 3.3.2003  08:24
    Vyjednavač (1998)

Přikláním se na stranu těch, kterým se film líbil. Překvapilo mě, jak snadno tu vraždu hodili na vyjednavačské eso a pak ta finta s postřelením na konec.

• 18.2.2003  09:15

Výborné vykreslení prostředí Balkánu včetně mentality obyvatel. Pro nás asi nemyslitelné v něčem takovém žít.Kusturica je opravdu machr.

• 21.1.2003  06:42
    Životní pojistka (TV film) (1998)

Mace Sowell je zabarikádován ve svém domě a bojí se. Nejdříve nevíme čeho ,ale podvědomě cítíme, že se něco musí stát. A opravdu- a samozřejmě že je v tom zase ženská a docela hezká.Je to trochu rozvleklé a dlouho se nic neděje.

• 16.1.2003  06:24
    Boxer (1997)

Názorná ukázka politicko-náboženské nesnášenlivosti, která jde až do krajnosti a fanatismu,obžaloba terorismu ,tentokráte v podání IRA. Ale většina lidí chce přece žít v klidu, ne?

• 16.1.2003  11:49

Výstižné zachycení doby nedávno minulé plné křivých charakterů, které se umí přizpůsobit kdykoliv a čemukoliv a stále jim to vychází. O Kvídovu otci to neplatí...

• 16.1.2003  06:21

Docela slušně zachycená mozaika lidských vztahů orámovaná docela slušnou námrazou s tragickým koncem. Děti jsou mentorováni svými rodiči, kteří jim však nedávají právě nejlepší vzor.

• 20.2.2003  06:53
    Na život a na smrt (TV film) (1997)

Je to takový western zasazený do konce americké občanské války. Takže koně, střílení, souboj dobra a zla, intriky a potrestání viníka. Zajímavé je, že ti zlí, se většinou nemůžou při přestřelkách trefit a sami padaji jako švestky.

• 16.1.2003  12:00
    Něžná mafie (TV film) (1997)

Vdovy po zavražděných mafiánech to vezmou do rukou a mají opravdu tvrdou roku .

• 22.1.2003  14:04

Opravdu nezáživná podívaná. Je to vůbec pohádka?

• 11.2.2003  06:41

Stále stejná neurotická postavička vévodí tomuto snímku, který nezapře svého slavného tvůrce. Při jeho sledování ale musíte být maximálně soustředěni, neboť časté střídání fikce(?) a skutečnosti to vyžaduje. Podle mě ale toto časté střídání roztříšťuje celý příběh.

• 22.1.2003  08:13
    Rumplcimprcampr (TV film) (1997)

Zpracování dvou pohádek dohromady se moc nepovedlo, i když obsazení je špičkové.

• 14.1.2003  13:59
    Titanic (1997)

Není co dodat - je to dokonalé !!! Dle mnoha hodnoceních však musím konstatovat, že máme opravdu náročného diváka !!!

• 3.3.2003  08:27

Zajímavé je, že pro většinu diváků se největším "zážitkem" stalo vyřízení Seagala v začátku filmu.Pravdou je, že to byl šok.

• 16.1.2003  11:54

Zapálená australská Stalinistka se přímo v SSSR seznámí se svým idolem a dokonce si od něho přinese dáreček v podobě syna, který po otci podědil některé jeho rysy.

• 16.1.2003  06:45
    Kateřina Veliká (TV film) (1996)

Paní Douglasová zahrála carevnu opravdu dobře, má prostě na to. Tahle menší sága zachycuje vzestup ambiciózní ženy v Rusku, kdy dovedla k výstupu na nejvyšší metu použít všechno.

• 3.2.2003  07:06
    Lea (1996)

Film působí i přes úsporné prostředky velice přesvědčivě, především díky výkonu pro nás ne moc známé Lenky Vlasákové. Smutný konec se dal předpokládat...

• 27.1.2003  06:58
    Maniak (1996)

No jo, v Americe je možné všechno. Film plný náhod, neuvěřitelně agresivní spratek Vanessa, která nakonec sklidí pochvalné úsměvy strážců zákona.

• 17.1.2003  13:19

V tomhle válečném filmu je asi největším překvapením obsazení expertky na romantiku Meg Ryanové do role důstojníka americké armády,která bohužel za ne zcela jasných okolností zemře.

• 22.1.2003  07:04
    Oni (TV film) (1996)

TV sci-fi o zlých mimozemšťanech, kteří potřebují lidi, aby sami mohli žít. Námět-nic nového pod sluncem,totéž zpracování.

• 28.1.2003  06:28

Typicky "allenovský" film, z něhož jsou určitě jeho příznivci nadšeni. Přesné zachycení mezilidských vztahů, jeho obvyklá neurotická role, zajímavá konfrontace s postavami z řecké mytologie.

• 28.1.2003  12:29
    Playgirls (1995)

Jestli to má být komedie, tak se tenhle bordelový film vůbec nepovedl a jako by toho nebylo dost, tak vzniklo dokonce pokračování!!!

• 28.1.2003  12:31
    Playgirls II (1995)

Že bychom se dočkali ještě trojky? Kdo asi na takovéhle škváry dává peníze!!!

• 16.1.2003  07:00

Na tenhle film nezapomenu už kvůli strašnému konci hlavního hrdiny-krutá doba, nikdo se s nikým nemazlil.

• 12.2.2003  06:38

Tak jsem viděl poprvé upíra-černocha. Vzhledem k tomu, že Murphyho drtivá většina rolí je komediálních, nemohl jsem si úplně zvyknout na tuto jeho "vážnou" roli -prostě mi to nesedlo.

• 23.1.2003  13:23

Ani bych neřekl, že je to zfilmovaný Hrabal. Pavel Kříž, který je koněm Kleina, hraje pořád se stejným výrazem.

• 16.1.2003  06:58
    Forrest Gump (1994)

Tenhle film je nutno vidět víckrát,jednou je na takovou kvalitu málo. Hanks se na prosťáčka opravdu hodí, spíše řečeno umí ho zahrát. Konec je dost smutný...

• 16.1.2003  06:29

Skupina psychicky narušených milionářů pořádají kdesi v odlehlých lesích USA honičku na (většinou) bezdomovce,kterého vždy zlikvidují a jeho hlavu si nechají jako trofej. Tentokráte však narazí a rapper Ice-T je všechny zlikviduje. Námět není originální, zaujme účast R.Hauera,který si už v minulosti střihl několik "psychoušů".

• 16.1.2003  12:12

Vůbec se mi to nelíbilo, představitelé jsou nějací bezkrevní, všechno je nějaké ospalé,až je to nakažlivé,ale vydržel jsem.

• 15.1.2003  11:55

Nemůžu si pomoci, ale pan Sobota už má to nejlepší za sebou a to samé se dá říci i o panu Olmerovi. Nejtrapnější scénu má ale na svědomí pan Přeučil...