Ženy v ofsajdu (1971)

Fotbalový rozhodčí, v civilu holič-kadeřník se musí bránit vdavekchtivým ženám. Moc se to nepovedlo, ani to nemělo velký úspěch u díváků.

Četník ve výslužbě (1970)

Výchozím motivem filmu je odchod četníků do výslužby a jeho hlavní devizou komika Funese. I čtvrté setkání se členy policejního sboru je opět takové, jaké má být:plné vtipných situací,dobrých gagů, honiček, záměn osob a dalších omylů, vyvolávajících řadu zmatků.

Ďábelské líbánky (1970)

Bláznivá a dá se říci i černá komedie spadá do období manželů Brodských, kteří to prý i vymysleli. Zd.Podskalský natočil lepší filmy.

F. L. Věk (1970) (seriál)

Sice jenom čb , ale perfektní vystižení doby, perfektní herecké výkony a hned při úvodních titulkách výtečná hudba člověka slavnostně naladí - jeden z televizních skvostů.

Hlava-22 (1970)

Když jsem si přečetl Hellerovu knihu, tak jsem byl zvědav na zfilmování. Určitě se tahle antimilitaristická komedie s hojnou účstí hvězd povedla. Proč chybí ve výčtu herců hlavní představitel Alan Arkin ?

Love Story (1970)

Šest Oscarů získal tenhle dojemný milostný, ale i tragický příběh, který ani po letech neztratil nic ze své působivosti..

Na kometě (1970)

Tahle fantastická podívaná je brána s nadhledem a je dalším dokladem Zemanova génia.

Ucho (1970)

Pěkně zachycený strach i u výše postavených osob-prostě nikdo si nebyl jistý.

Bezstarostná jízda (1969)

Jeden z kultovních filmů, který dokazuje, že Amerika je opravdu zemí neomezených možností - až na ten konec...

Kladivo na čarodějnice (1969)

Názorná ukázka toho, jak dokáže církev zblbnout lidi a ještě z toho mít užitek. Otřesná doba!!!!