Závrať (1958)

Film Vertigo bol dokonca istými časopismi označovaný, ako najlepší film vôbec. Mňa táto snímka nijak zvlášť neoslovila i napriek tomu ide o veľmi kvalitnú filmovú klasiku.

Vražda na objednávku (1954)

Filmová klasika v podobe 85 percentného Columba a Dokonalej Vraždy s Michaelom Douglasom.

Nespoutaný Django (2012)

Tešil som sa, kedy opäť uvidím novú snímku od Tarantina, ale tento film je proste nudný, predvídateľný a zbytočný. Tarantino nasadil Waltza podľa šablóny z Bastardov. Zbytočne dlhé dialógy, ktoré nemajú žiadne vyvrcholenie. Ako krok vedľa považujem aj nasadenie herca J. Foxxa, ktorý podal veľmi chabý výkon- ustráchaný, nevýrazný nehodil sa mi tam. Pokazil som si len celkový dojem z QT a preto len dve ++ .

Truchlivé dědictví (2004)

Mimozemšťania a pedofília. Úplne neobvyklý scenár, ktorý má v sebe dušu v podaní skvelého J.G Levitta. Výborne do tohoto scenára zapadol svojimi drzými vlastnostiam.

Sinister (2012)

Jediná vec mi k tomuto výbornému filmu chýbala. A to je fakt, že tento film nebol sfilmovaný podľa skutočných udalostí, umocňovalo by to celkový dojem. Film odporúčam. Má všetko čo má mať moderný horor. Napätia je tam toľko, že by sa dalo krájať. Až toľko, že si poviete a dosť, nech sa to už skončí. Osobne druhý horor, kde som mal zimomriavky. Kto má rad psycho tak smelo do toho