Hanebný pancharti (2009)

Určite kopa hlúpych Američanov verí, že film bol natočený podľa skutočnej udalosti a presne takto sa skončila II sv. vojna!

Herkules v New Yorku (1970) odpad!

Tak toto je príšerné, nie nie katastrofálne, keby niekto vtedy povedal, že toto má byť najväčšia akčná hviezda, aká kedy existovala tak by rovno putoval na elektrokonvulzivnu terapiu a následne ušno-očno krčnému.

Jump street 21 (2012)

Asi najlepšie na Tatumovi je jeho hrubý krk inak mi tento herec nič nehovorí, ale bláznivé komédie mi niečo hovoria a táto rozhodne je bláznivá..

Donnie Darko (2001)

Tento film je ako naťahujúci sa sajrajt z kanalizačného potrubia. Čakám čakám a ešte čakám a stále nič, tak som to vypol.

300: Vzestup říše (2014) odpad!

Nedalo sa na to civieť. Je to tak vzdialené jednotke ako zem od alfa centaury a ešte o tisíc svetelných rokov viac. Film ktorý sa snaží zviesť na chrbte jednotky by sa nemal vôbec točiť ! Apropo jednotka bola top !

Thor (2011)

Tvorcovia úplne zhovädili severskú mytológiu týmto dementným sci-fi. Pravá mytológia je oveľa fascinujúcejšia a rozprávkovejšia než táto sračka.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

To je presne ten film, ktorý sledujete a surfujete po nete a ešte si pritom zahráte jardinains. Takže Nuda !! Jednotka je celkom v pohode, ale capitan amerika vyzerá ako retardovaný robocop.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Každého už asi napadlo, že či vôbec existuje ten najlepší film, aký sa kedy natočil. A dá sa to vôbec objektívne zhodnotiť? Odpoveď je že dá i keď to je asi veľmi ťažké. Takže tu ho máme! Jednoznačne najlepší film vôbec.

Tango a Cash (1989)

Akčný film 80 rokov s vtipnými hláškami, akciou a nezničiteľnými hrdinami. Proste skvelá kombinácia