Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Výjimečný stav
- Plzeň
ČSFD projekce
Nikdy se nepouštěj
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
1 fanoušek
WATCHMEN98
Marek Hrubeš
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Horor
Komedie
Drama
Dobrodružný
film
seriál
pořad
amatérský film
TV film
USA
Velká Británie
Česko
Kanada
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Hobit: Neočekávaná cesta
(2012)
Hobit: Šmakova dračí poušť
(2013)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
Hanebný pancharti
(2009)
Kick-Ass
(2010)
Úsvit planety opic
(2014)
Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti
(2016)
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Fanklub
(1)
Legolas15