Paranormal Activity 2 (2010) odpad!

Absolutní propadák , tyhle horory přímo nesnáším . Nekoukejte na to radši.

Nebezpečné svádění (2009) (TV film)

Jasně, dalo se to zpracovat trochu líp, ale užíval jsem si ten film od začátku až do konce, sympatické postavy, hlavně teda Cole a krásná učitelka. Na tento film budu dlouho vzpomínat. Za mě 80%.

Neighbor (2009) odpad!

kde se to dá stáhnout ?

Evilution (2008) odpad!

strašný odpad :)

Infekce (2008) odpad!

Tak přesně tohle jsou ty největší odpady v dějinách hororu . Mám slzy v očích , že jsem si to vůbec stahoval.

Máte slovo (2008) (pořad) odpad!

Nechci být sprostý , ale horší pořad sem neviděl :D na to se opravdu nedá koukat , tragédie , to bych se radši koukl na horor , který by měl 2%

Vražedná hra (2008)

Ty odpady a max 1 hvězda mě celkem frustrujou :) mě se tenhle horor dost líbil, mělo to skvělý nápad, zajímavé prostředí a celkem i sympatičtí herci, dal bych 3, ale když tu jsou lidi dementní, tak tomu trošku pomůžu a zlepším hodnocení.

Deset životů kočky Titanic (2007)

Norský film , o kterém moc lidí neví a to je škoda :) protože si červené zaslouží , typický rodinný luxusní film.

Sbohem, baby (2007)

To bylo prostě skvělé a mrzí mě, že to vidím až po 12 letech od vydání. Dobře zvolení herci, Casey sympatický a celkově nemám tomu co vytknout. Líbila se mi myšlenka rozhodování na konci filmu, dost jsem nad tím přemýšlel, co bych udělal já. Myslím, že Patrick se nakonec rozhodl správně. 90% ♥