Život (2017)

Nejsem na takové Marťanské filmy zvyklá, protože je nemusím, z důvodu, že nejsou z větší části pravdivé a je to blbost. A tento film zahrnuji mezi ně. prostě si na ně nezvyknu, a nemám tento žánr v oblibě. Neberte tuto recenci vážně, určitě je to dobrý film pro Vás, ale ne pro mě... 10%

Napospas osudu (2014)

Popravdě mě tento film zaujal, ale do doby, kdy jsem slyšela, že za zmizení těch lidí může Bůh, Jako racionalistce se mi to zdálo moc, Ale jinak děj byl dobrý, herecké výkony pokulhávaly a konec ušel, 65%.

V srdci moře (2015)

Docela povedený film, ale když budu porovnávát Moby Dicka 1-2 díl s Ethanem Hawkem v roly prvního důstojníka, a toto, lepší byl Moby Dick, ale jen o fous. Herecké výkony dobré, děj se netáhl, až tedy na konec a ještě jedno plus tento film měl- svou délku. 70%

Zlato (2016)

Sice je to podle skutečné události a herecké výkony jsou tu průměrné, a já proti tomu nic nemám, ale chci upozornit, že po půlce filmu jsem neměla daleko ke spánku. Docela nuda, věřím, že by z toho šlo vymáčknout víc a i dát do toho víc. Je mi to líto, čekala jsem, že když tam hraje Matt, že to bude mít grády. A tak jsem byla celkem zklamaná, 50%

Saltová (2010)

Tento fiilm bych nazvala Akční a jednoduchá slabota. Tento děj je stějně v tolika jiných fimech, a tak z něj už nic vycucnout nejde. A navíc někdy samotný děj byl velmi slaboučký. Navíc Angelinu Jolie nemusím, pro její herecké výkony a tak není divu, že samo o sobě se mi film nelíbil.... ale ostatní výkony za tak špatné nebyly, 40%

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Popravdě jsem nečekala, že tento film bude tak dobrý, jako je tu obíbeny, ale ono je. Emotivní, dějově precizní, herecké výkony dokonalé a velmi dobrý a nečekaný konec.. Opravdu vynikající filmový požitek, nenudil jsem se u něj a tak musím hrdě dát 90%

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

V mém okolí jsem známá tím, že mě přitahuji historiské a legendární příběhy, a tento mě fancinoval již od dítěte. Bájný král a jeho Excalibur, a tento film mě vrhl do velkých očekávání. A nezklamal. Perferktní práce Guye Ritchiho, děj se nevlekl, poutavý soudrack a pochválím i herecké výkony, kostými, SGI, dodržení příběhu a konec, 85%.

Hacker (2015)

Tento film mě zaujal po stránce kybernetiky a svým způsobem by měl brát vážně, protože se může stát. Dnešní doba bez počítačů zkrátka nemůže existovat a ani nebude, a neexistuje počítač, do kterého by se nešlo dostat, a antivirové programy jsou dnes k ničemu. Proto jsem taky očekávala nějaká momenty, kde by se svět v tomto měřítku kde by vynikly. Ale co mě zklamalo, jednoduchost dějě a některé dějové prvky samy o sobě za moc nestály, herecké výkon o průměru a ještě musím poukázat na chabý konec, proto dám 55%.

Rudý úsvit: Nová krev (2012)

Zdálo se mi to a nebo ne: Bez nápadu, bez dobré akce, herecké výkony podprůměrné a dějově slabé. Řečeno ve zkratce, ale úplně vážně. Zkrátka jsem očekávala víc a ono to bylo prostě naopak, 40%

Tudorovci - Série 4 (2010) (série)

Tuto poslední řadu hodnotím jako nejslabší, jsem pevně přesvědčena, že celá řada 3. a tato by se vešla do jedné, kdyby do nich nenacpaly tolik zbytečností a zbytečných detailů, a ani herecké výkony nejsou zrovna na vysoké úrovni, hlavním rolím chybí to nadšení a vcítění do role a proto vypadají nepřesvědčivě, je mi líto, rod Tudorovců si určitě zaslouží lepší zpracování a tak muím z lítostí dát 50%.

Časové pásmo bylo změněno