Quantum of Solace (2008)

Dodnes tápu nad tím: Zda se mám držet straých nebo nových Bondovek, ale dějově jsou skoro stejné tak sama nevím. Musím ale přiznat, že zrovna Quantum of Solace mi do očí nijak nepadl, podle mě by neměěla hnát 007 pomsta.... 60%

Casino Royale (2006)

Nový Bond, nové technické vymoženosti a nový děj, Řečeno ve zkratce, toto je nový grandiozní děj této Bondovky. Nový James mi tak nevadí, ani herecké výkony, ale dost mě zklamala myšlenka na záporáka a taky na to, že tento film je nejvíce o hraní pokeru. 65%

Dnes neumírej (2002)

Tato Bodovka by byla super, kdyby v ní nebyly 2 vady: 1. SGI, jak James jede na vllvé, jde úplně vidět, že je to SGI a né zrovna kvalitní. Spíž naopak, je hrozná. 2. Až moc si tento film založil na sci-fi podstatě- paprsek, jenž by zničil svět z družice nad Zemí. Proto mi nezbývá dát 65%.

Jeden svět nestačí (1999)

Stejně průměrný film, jako ten předešlý, bez speciálního děje čí efektů, herecké výkony sice ušly, ale i tak to tomuto filmu nepomohlo a ani neprospělo. 60%

Vlkodlak (2007) odpad!

Pokud toto je horor, tak já jsem Královna Alžběta. Příšerně stupidní, dějově odporný a herecké výkony tento cancer pohřbily do 5ti kilometrové jámy a zasypali to lávou. Tento film si nezaslouží ani to jednu hvězdu.

Zítřek nikdy neumírá (1997)

Na první Bondovku s Brosnanem to nemá, ta měla šmrnc, a tahle ho nemá, je i s akcí nudnější a nezáživná. Herecké a akční výkony oproti přeedešlému filmu klesl. Za mě 60%

Zlaté oko (1995)

Nejlepší Bondovka od Brosnana, spousta výborné akce, záporák taky, nová M... ženské výkony pokulhávaji, ale to jsem ochotna odpustit. Divák má pocit, že se tato Bodovka dá ještě zařadit do té méně moderní kategorie bez větších luxusních moderních vychytávek. 75% a málem bych zapomněla na super song od Tiny, tak 80%

Povolení zabíjet (1989)

Budu stručná a jasná, volím skoro vždy staré Bondovky, kde nejsou takové arch vychytávky a moderní vymoženosti, skvélá akce a herecké výkony jsou velmi dobré, ale děj byl slabý až nudný 50%.

Street Kings (2008)

V celku normální podprůměrný krimi film. Ničím nezajímavý, ani dechberoucí. Herecké výkony průměrné a celkový pohled na děj přirozený. Čekala jsem lepší využití role pro Hugha Laurieho, který am měl minimální roli a ještě k tomu nějak zvlášť potěšujicí, 50% aby se neřeklo.

Temný úsvit (2006)

Předvýdatelný děj a průměrné herecké výkony. Řečeno ve zkratce. po dokoukání tohoto film jsem došla k závěru a k otázce A co na tom bylo tak super, že mi to každý doporučoval? A za ní přišla jednoduchá odpověď: Skoro nic. Ano, já chápu, že s tímto asi souhlasit nebudete, ale byla to nuda, vše co v tom filmu následovalo jsem čekala a ono se mi to splnilo. Proto s ,,lítostí" musím dát 60%. Pardon