Zelený sršeň (2011)

Vymazlený do detailu. Akorát jsem se strašně nudila. Bylo to prostě zelený až moc. Vidím tady pár lidí, kterým se to líbilo a kteří byli dokonce čtyřkově nadšeni. Věřím jim to. Někdo prostě má tohle rád. Když hrdina je antisexy a jeho pomocník tak malej a hubenej a ta zelená je opravdu všude a je sem narvaných tuna věcí z jiných komixů a je z toho ze všeho umě uhnětená taková bláznivá taškařice.

Zkrat (2011) odpad!

Soráč, ale zdejší nadšení tímto blábolem nesdílím. A protože jsem šeredná jak Beetlejuice (jak můžete vidět), samozřejmě jsem záviděla tajné vládní agentce její mrštnost, krásu, yntelygency a spoustu jiných dalších předností. Noale protože mi pozabíjela většinu chlapů, který alespoň trošku za něco stáli, dala jsem se do štrykování svého nového převleku a až do konce filmu nahlas skřípala zbylými zuby. Noaco, že to točil Soderbergh. Se mrkněte, tentokrát vás nevaruju, dělejte, jak chcete.

Bang Bang Club (2010)

Někdo si myslí, že jsou váleční novináři hyeny, jiní si myslí, že jsou váleční novináři hrdinové. Není těžké být po boji generálem. Každopádně, já bych neměla odvahu takhle fotit a nemyslím, že fotografové v tom okamžiku, kdy fotí kruté válečné záběry, děsný hladomor, šílené nemoci, myslí na nějaká ocenění. Prostě fotí. Dobře natočený film, skutečnost je v tomto případě zcela jistě daleko horší. Mrkněte na webech na fotky Kevina Cartera.

Bez soucitu (2010)

Takže zase tady máme nesourodou dvojici agentů. Jeden je inteligentní mnohajazyčná encyklopedie, provozuschopná na diplomatické půdě. Druhý je mačo a požirač sýrových burgerů a vyholená hlava Travolta, jak jste ho ještě neviděli. Je tak přehranej, že mi nezbylo, než mu ty skoky přes zábradlí s otevřenou pusou věřit. Nakonec, všechny tyhle věci jsou vlastně pohádky pro dospělé, tak proč ne. Dobrý jednoduchý akční filmeček.

Černá labuť (2010)

Závidím všem baletkám (viz avatar) a tak se mstím...................Nee, dělám si srandu :D. Ale vážně tohle se mi nelíbilo. Bylo to na mě buď asi moc sofistikované a baletně laděné, s prvky padlého na hlavu jak sníh, nebo moc baletně sofistikované s prvky padlého na hlavu jak mour a nakonec jsem si řízla. Se řízla. Ale zahojí se to a balet půjde dál.

Expendables: Postradatelní (2010)

Trošku moc velkýho střílení a vybuchování na mě, ale jsem si vědoma, že to tam patřilo. No ale ty tuny machovských a siláckých vtipů mě moc bavily, přestože jich je v jednom okamžiku tolik, že jsem to prostě nestíhala. Stalone je kouzelnej, maliňák :). Bruska bez chybičky a budoucí prezident mě opět rozesmál, jen přišel a zamířil své ostrooči. Dobrej film. PS:Giselle je nádherná, viděla jsem jí poprvé a radovala se z nové, neokoukané tváře.

Legie (2010) odpad!

Strašná pitomost. Kdo tohle může vymyslet? A ještě překecat Bettanyho a Quaida, aby v tom hráli a oni v tom fakt hrají! No to museli být totálně namol, když podepisovali smlouvu a určitě jim předtím podstrčili scénář jinýho filmu. Klidně se na to ale dívněte, jestli se nebojíte.

Město (2010)

Odhoď zbraň! NASRAT! Neboli pohádka o hodných lupičích a zlých policajtech.

Moje chůva upírka (2010) (TV film)

Asi tak v půlce filmu jsem si řekla, že by to možná mohla být parodie na Stmívání. Byla to hrůzáááááááá a vy, co se chcete stát upíry, se na to rozhodně nedívejte.

Na hraně temnoty (2010)

Nemám ráda toho Mela. A tak jsem tenhle film pořád přeskakovala a odkládala. Amerika je temný místo, vůbec si nedělám iluze.Trošku jsem pak, jak se příběh odvíjel, ztratila pojem o tom, kdo je vrah a kdo jenom senátor a kdo je podnikatel i senátor i vrah a proč Mel vypil to mlíko. Noa to je dneska všechno, nechci se moc rozepisovat, páč je to všechno tajný.