Dobrý doktor (2011)

Mnou opovrhovaný Orlando, ma v tomto snímku neskutočne očaroval. Civela som naňho ako zhypnotizovaná a keby bol moj doktor, tak by som bez váhania spolkla akýkolvek liek, ktorý by mi podal. Jasné, scenár trochu zadrhával, ale mne to bolo absolútne jedno.

Doktorka Fosterová (2015) (seriál)

Veľmi silný príbeh, ktorý ma chytil a nepustil ani na okamih. Ge možno bola manipulátorka, ale ja som ju chápala a tomu kreténovi by som to nechala vyžrať rovnako ako ona. Fandila som jej, aj keď sa občas zachovala ako mrcha. A práve to sa mi na nej páčilo!

Dospívání po americku (1993)

Tento film by som označila ako učebnicový - klasické téma, známi herci hrajú tak, ako scenár vyžaduje, dej sa uberá očakávaným smerom a celé je to výborne natočené. Človek by čakal, že to bude fungovať, ale.... u mňa to nezafungovalo. Nedokázala som sa sžiť so žiadnou s postáv. Jednoduchšie povedané, bolo mi jedno, čo sa s nimi stane. Proste sa nedostavili žiadne emócie, aj napriek tomu, že lietali facky. Možno chýbalo viac alkoholu alebo viac tyranie, aby to nebol len taký vlažný čajíček.

Dravé ryby (1983)

Vo filme sa viac zameriavam na obsah ako na formu, a preto ma tento snímok nijak nenadchol. Dostala som len pár šrámov a rybacích rečí, zabalených do efektného obalu. Vizuálne lahôdky, ktoré boli sprevádzané dravou hudbou, nijak nevyplnili dejovú prázdnotu, ktorú som cítila počas celého filmu. A aj keď boli chlapci celkom sympatickí a predviedli peknú bitku, znovu si ich nehodlám pozrieť.

Dům u jezera (2006)

Dvojica Bullock a Reeves funguje na 100%. A je jedno, či je príbeh naivný alebo je v ňom klišé. Ich romantika hrozne baví a človek im proste musí fandiť.

Dům z karet (1993)

Zvláštny mystický film, ktorý sa tvári záhadne a pokúša sa preniknúť do uzavretej mysle dieťaťa. Pre mňa to však bolo málo uveriteľné a akoby umelo vykonštruované. Autizmus sa predsa nedá len tak nadobudnúť. Prekážalo mi nepochopiteľné konanie postáv a extremizmus v chovaní dievčatka. Inak myšlienka kartového domu, výborná hudba a sympatickí herci robia film zaujímavým a nieje naškodu pozrieť si ho.

Dvojníci (2016)

Ondřej Sokol na mňa pôsobí ako magnet. Priťahuje moju pozornosť každým kúskom svojho chlípneho tela. Nemusí ani hrať. Stačí mi vidieť jeho pohľad a som namäkko.. Naviac ho tu máme dabl a ešte k tomu ako učiteľa.. Som divná, ale on je divnejší, spolu s jeho divnými filmami, ktoré sa mi tak páčia. Jediným negatívom bol Kohák, ktorého mohli strelit medzi oči a bolo by to lepšie...

Eega (2012)

Mucha zabiják? Tak toto bolo už aj na mňa moc. Miestami zábavné, ovšem vačšinu času ma ten muší boj nebavil. A tá hezounká pipenka tomu tiež moc nepomohla.

Erasmus a spol. (2002)

Jedna veľká chaotická párty, v ktorej nieje štipka humoru ani zdravého rozumu. Študenti mi tiež nepadli do oka. Hlavne Xavier sa choval ako idiot a zaslúžil by riadnu do zubov. Možno sa to celé chcelo tváriť nejak odľahčene a pohodovo, ale vyšlo to skor na trápnu a zbytočnú záležitosť.