Poslední dům nalevo (2009)

Myslím, že vcelku zdařilý remake. Děj je vcelku předvídatelný, ale to se od tohoto žánru dá čekat. Jinak ty necelé dvě hodinky utečou jako voda, jelikož vás děj dokáže vtáhnout a je na co se dívat. Já osobně jsem se moc dobře bavil a film se mi líbil. Pro vyznavače tohoto žánru si myslím, že se jedná o jeden z nejlepších filmů poslední doby.

Pařba ve Vegas (2009)

Za poslední léta jedna z nejlepších komedií, u které se ani na vteřinu nebudete nudit a zároveň budete objevovat to, co se může stát snad jenom ve Vegas. Skvělé herecké výkony a sranda k popukání..:-)...Myslím, že každý se v tomto filmu pozná, pokud tedy pije alkohol..:-))

Štvanec IRA (2008)

Hodně působivé drama podle skutečné události. Sympatický hlavní hrdina, dobrý Ben Kingsley. Velice napínavé a působivé ztvárnění znsvářeného Irska v 80. letech. Děj svižně ubíhá a nenechá vás ani na vteřinku odtrhnout oči. Velice povedené drama.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Skvělá režie, skvělé obsazení, strhující příběh, prostě absolutní jednička ve svém žánru, paráda!!!

Rain Man (1988)

Silný příběh, vhodné herecké obsazení, kde vyniká neuvěřitelně skvělý Dustin Hoffman, který se zhostil autisty tak, že bych mu uvěřil, že jím skutečně je. I Tom Cruise je zde velice dobrý. Doporučuju každému, kdo snad ještě neviděl.

Spalovač mrtvol (1968)

Brilantní one-man show Rudolfa Hrušínského, ze kterého jde opravdu strach. Až neuvěřitelné, že takovýto horor vznikl u nás.

Temný rytíř (2008)

Skvělá ponurá atmosféra, kterou dokresluje perfektní hudba a skvělý herecký výkon Heatha Ledgera, který ovšem bude bohužel moc chybět v dalším plánovaném pokračování. Tento film je více akčnější než předešlý díl a už se moc těším na pokračování.

Kmotr (1972)

Marlon Brando ve své nejlepší roli, skvělá režie a nezapomenutelná gangsterská série může začít. Ač trvá tři hodiny, nikdo to nepozná, jelikož nepustíte oči z obrazovky. Takhle aspoň zapůsobil film na mě.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Hodně brutální, krvavá podívaná, kde se to akcí jenom hemží a ani naminutu se divák nenudí. Navíc je opravdu pozitivní to, že Sly nezabíjí jako v minulých dílech všechny sám, což je o dost důvěryhodnější. Prostě akční nářez, kterej se určitě podařil!!!

Kult hákového kříže (1998)

Jedna z nejlepších rolí Edwarda Nortona. V tomto filmu skutečně exceluje a jde z něj strach. Scéna, kdy nechá bezmocného, vyděšeného černocha zakousnout do obrubníku a pak ho zabije, je skutečně něco. Stejně jako asi dost nepříjemná scéna ze sprchy ve vězení. Film, který stojí za to!!