Dokonalá bouře (2000)

Já nechci bejt hnědopuch, ale nějak nerozumím tomu štítku "podle skutečného příběhu", když celý film je postavený na tom, kolika různýma peripetiema se musela banda rybářů uvízlá na moři v bouři prokousat, a na konci filmu se dozvíme že vlastně nikdo z posádky nepřežil...vysílačka jim odešla, noutbuk ani smartfouna jsem tam nikde neviděl, takže celý ten příběh buď poslal někdo z nich telepaticky do budoucnosti a nebo scénárista dokázal vyvolat ducha jednoho z posádky, ale pak zase nechápu proč i tahle část nebyla součástí filmu, působilo by to mnohem reálněji a věrohodněji.

Vlčí mládě - Série 1 (2011) (série)

Pointa první série je v tom, že chlapec se ztratí v lese a zároveň přijde o svůj jahodový vaporizér, v důsledku čehož je kousnut stvořením podezřele připomínajícím zuzanu bydžovskou, načež mu narostou kotlety, což nastartuje jeho lakrosovou kariéru. Jestli vás tohle nevtáhne do děje, tak už fakt nevím.

Utajený šéf (2018) (pořad)

viděl jsem 1 díl (s1e06) s ředitelem petcentra, dokument se za každou cenu snaží nás přesvědčit, že jsou tam 100% reálné situace, že to není fingované, přesto zákaznice která přišla do jedné pobočky a ptala se po zboží uvedené na létaku (ptala se v klidu) a bylo jí vysvětleno že zboží už je vyprodáno, se v dalším záběru o pár minut později ptala na to samé, tentokrát vytočená a teatrálně požadalovala vysvětlení (jen aby se v TV něco dělo) "JAKTOŽE TO NEMAJÍ, KDYŽ JE TO V LÉTAKU!!" v dalším skeči pak ředitel jede busem, poté co vystoupí osloví náhodného člověka, jestli neví kde je tady někde poblíž petcenter, a ten mu nabídne, že ho tam vezme, protože (jaká náhoda) on tam jede taky, jelikož tam pracuje, a ještě špatně zahraně dodá: "jé a nejste vy ten novej? to já vás budu nejspíš zaučovat.." a taky že jo, je to obří hala kde dělá stovky zaměstnanců, a on zrovna narazí v praze na někoho kdo tam dělá, kdo je zrovna tím koho bude zaučovat, a kterej už ví předem že zrovna on tam má dnes přijít...jaká náhoda..a tento zaučovatel pak neznámému člověku (řediteli inkognito) kterého zná sotva deset minut začne vyprávět o tom, jak bral drogy, jak byl závislý na automatech, jak nadělal obrovské dluhy... ředitel se v každé prodejně znovu a znovu autisticky diví, jaktože každému zákazníkovi co přijde nedávají pochovat morčátko, zhoupnout sklípkana nebo pohladit rybičku..samozřejmě že všichni z vedoucích všech 5ti poboček petcentru hned uvěřili "Honzově" příběhu o smyšleném dokumentu o týpkovi s náušničkou, co se rozhodne změnit kariéru a to tím způsobem, že dá výpověď ve firmě kde pracuje jako IT specialista a vezme brigádu ve zverimexu, a nikomu z nich také v žádným případě nevadilo že se v jejich obchodě bude celý den natáčet kamerou...nakonec nás pak čeká definitivní bilancování face to face řediteli, už bez číra a brýlí v jeho kanclu, kde jim říká jak si jich váží a že se postará aby měli to co potřebují, že je s nima spokojenej, a že tohle a tamto, a nakonec se dozvídáme že po měsíci 3 ze 4 posuzovaných zaměstnanců už zaměstnanci nejsou... cituji ze závěrečných titulků: "IVO: ....Nyní je na úřadě práce a konečně má dost času, aby se mohl věnovat 300 zvířatům které má doma." :-D :-D sranda..

Krmelec U Muflona - Jelenovy parohy (2017) (epizoda)

Budu se modlit za to aby Geisler někoho ze štábu sexuálně obtěžoval a celý se to muselo přepsat a přetočit. To je poslední naděje. Jediný pozitivum (proto dávám tu 1 hvězdičku k dobru) je Láďa Županič. Né že by hrál nějak dobře, ale já myslel že už umřel, takže to mi zvedlo náladu. Je to jako když po letech najdete za šuplíkem zapadlýho svítícího hopíka.

Predestination (2014)

hele!! DiCaprio se nechal přeoperovat!! ten je fakt dobrej, ten udělá pro tu roli všechno..

Případ Jessiky McClureové (1989) (TV film)

Na ten film se musím někdy podívat, zajímá mě proč to dítě prostě nevyndali. Nenaolejuje-li tě Julie, naolejuji Julii já.

42/83 No Film (1983)

byla to taková nuda, že sem při tom usnul

Vysoká hra patriotů (1992)

Tak se konečně potvrdilo to co se o harisnu fordovi už dlouhá léta šušká, on opravdu chodí na dámský záchodky! Nicméně ta scéna s těma flešbekama byla fakt dobrá, na moment sem si vopravdu myslel že ta zrzka ze záchoda je opravdu ten pachatel, a že ji agent ocelové péro nebo jak je to v češtině, identifikoval skutečně podle toho jak jí zavlály vlasy když hnula krkem, ale zpátky k tématu filmu, podle mýho je to značení relaxačních místností strašně nedomyšlený, proč nejsou dveře vod hajzlíku v restauracích, na nádražích a na jiných veřejných místech voznačený místo nějakýma nejednoznaačnýma transexuálníma postavičkama prostě a jednoduše obrázkem nebo fotografií mužských či žeských genitálií, tak aby to bylo jednoznačný a jasný? vemte si třeba takový tříletý dítě, děti ty v tom maj ještě zmatek, natož ve třech letech, kdy pohlavní znaky ještě nejsou prakticky vyvinutý, takže tříletý dítě ještě vůbec netuší co je kluk a co je holka, nedejbože kdyby pak bylo ještě ze skocka, kde ženský vypadaj jako chlap a tátové nosej sukně.. ale kdyby byl na těch dveřích vyobrazenej genitál jak prosazuju já, tak se člověk jednoduše podívá na genitál na dveřích, pak na svůj vlastní genitál, a tam kde najde shodu genitálů, tak do těch dveří vleze...i když, jak tak vo tom teď přemejšlím, tak herisn ford by nejspíš asi stejně skončil na dámách...tedy, pokud je pravda co se povídá..