LEGO® příběh (2014)

Dobré zpracování, ale velice špatný příběh. Je to jeden z těch filmů, po kterých si řeknete, že to byli vyhozené peníze za kino. Zkrátka nenaplnil má očekávání a rozhodně jsem z něj neměl dobrý pocit. S pozdravem Domin

Hvězdy nám nepřály (2014)

V kině jsem byl svědkem, že tento film dokáže rozplakat nejen 14-ti leté dívky, nebo 50-ti leté ženy, ale i muže ve středním věku. Snímek je to vskutku emocionálně velice silný a smutný, ale nebojte se, je proplétaný vtipnými scénami a narážkami na samotnou rakovinu. Na herecký výkon není co dodat, místy jsem si myslel že Shailene a Ansel mají doopravdy rakovinu. Jedinou výtkou byl Willem Dafoe, jeho roli jsem zkrátka nesnášel od prvního momentu, což je nejspíš dobře(herec který se Vám až příčí je dobrý herec). Upřímně tento film doporučuji všem, kteří chtějí mít po shlédnutí hlavu plnou emocí a pesimistické nálady s optimistickým výrazem(nebo naopak :P) S přáním pěkného dne Domin

Dominion (2014) (seriál)

Jednodušší, než hloupě sledovat, tento ještě hloupější seriál, je pustit si snímek Legie. Film tak trapný, nudný a když si ho rozložíte na díly, vznikne Dominion. Nemám co dodat. S přáním pěkného dne Domin PS: Schválně se podívejte na plakát seriálu: meč proti zbrani -_-

Princezna Mononoke (1997) odpad!

Nevím, asi nejsem na filmy tohoto žánru a barvy stavěný. Schválně jsem si pustil více takovýchto pořadů se špičatými nosy a každý z nich se už od začátku jevil jako pitomost. Upřímně nechápu, jak tyto (hentai,anime,manga) filmy/seriály mohou mít takový úspěch, protože jak vizuální, tak i obsahová stránka jsou příšerné. Pokud se někomu z vás tento snímek líbil, měli byste se podívat na POŘÁDNÉ dobrodružné fantasy!(LOTR, Star Wars, Avengers-logy) S přáním hezkého dne Domin.