Uuups! Noe zdrhnul… (2015) odpad!

Jirka89 musel být ten pán co seděl včera v první řadě a spal, jinak si neumím vysvětlit ten plný počet. Bohužel film je takový úplně nijaký. Vtipy jsou asi německé proto se jim neumím smát a nebo je nechápu. Děti na to koukali nesmáli se a já jim vysvětloval co se děje aby pochopili trochu smysl. fakt děs.

Vánoční Kameňák (2015) odpad!

Asi jednoduše Brabcovi se na Troškův Kameňák navázat nepovedlo. Tak, že je to hozená rukavice. Kdo bude dálší? Alice Nelis pak Hřebejk a pak Svěrák? A co povolat někoho ze zahraníčí ? Pojďme udělat anketu koho by jste chtěli za režisera příštího Kameňáku.:)

Ve jménu krve (2016)

Jasně Mel už není nejmladší, ale to neznamená, že film musí být ukecaný. Zklamání.

WTF: Welmi Trapné Ftipy (2023) (pořad)

Tohle je těžké hodnocení. Každopádně koukám na to jak tele na vrata. Jako sorry, ale  kam to dál budete tlačit. Soukup moderuje rozhovor s Ježíšem, Kiloš s Jáclavem dovádějí v Riskuj. To je total absurd. Jako dobrý, ael co bude dál? Pro mě je to velmi příjemné překvapení na TV obrazovkách. Asi to nebude pochuti každému, ale nečekal bych , že něco takového uvidím v TV a tuplem na Primě i když je to Cool.

Život je život (2015) odpad!

Myslí si tvůrci, že divák je trouba a nebo , že když už zaplatil vstupné tak je to vlastně jedno co mu pustíme. Mám to v hlavě akorát čerstvé. Prostě Vetchý je super evidentně je o mnoho lepší než je Cieslar režisér a Horský scénarista. Už to tu někdo psal to nejlepší z filmu je opravdu v traileru.