Sherlock (2010) (seriál)

Tento seriál jsem dlouho obcházel, až jednoho nudného večera jsem mu dal šanci - a nelitoval jsem. Jak nemám moc rád detektivní seriály, tak tento mě velice oslovil. Je to určitě výkony herců, pojetím Sherlocka podobného tomu, jak byl zpracován filmově v nové verzi a zasazením jej do současného světa. Seriál mě naprosto uchvátil a netrpělivě očekávám natočení nových dílů.

Red (2010)

Celkem pěkná akční komedie s Brucem Willisem v hlavní roli. Jeho filmy mám rád a tak si nikdy nenechám ujít jakkýkoli jeho snímek. Tento mě vůbec nezklamal, dostal jsem v podstatě to, co jsem od toho čekal - žádný zázrak, ale ani žádné zklamání. Bruce Willis má pořád skvělou formu, i když je RED (Retired and extremly dangerous) :) a velice kvalitně mu sekundují i Morgan Freeman či John Malkovich.

Hon na čarodějnice (2011)

Na film jsem se docela těšil, čekal jsem tak nějak hororovou atmosféru a jednu mrchu čarodějnici. Nakonec jsem dostal splácaninu, která postrádala smysl, celý film jsem se v kině nudil. Jediné světlé chvilky filmu byli zhruba uprostřed filmu, kdy "čarodějnice" ukazuje, čeho je schopná. Ovšem celé to prostě na mě působilo jako chabý pokus o dobrodružný film. Nestalo se nic nečekaného, všechno bylo lehce čitelné. No a závěr filmu byl úplně zkažený, který mi zkazil dojem z celého filmu, jinak bych dal filmu snad i hvězdičky tři, ale za to finále si film zaslouží pouze jednu, a to za Roberta Sheehana a za pár pěkných lokací.