Iron Fist - Iron Fist zuří (2018) (epizoda)

zajímavá poznámka – věděli jste, že premiérový díl druhé řady (neboli právě tento) se jmenuje právě podle úplně prvního objevení Iron Fista v komixu „Marvel Premiere“ z roku 1974, kde se právě toto číslo jmenuje „The Fury Of Iron Fist“ – viz. http://marvel.wikia.com/wiki/Marvel_Premiere_Vol_1_15 – kdo má zájem, ať si přečte :)

Castle Rock - Past Perfect (2018) (epizoda)

Tento díl mě tolik neoslovil jako ten předchozí, ovšem pořád si to drží svůj vysoký standart. Zejména konec opět dává další WTF a nemůžu se dočkat dalšího dílu!

Castle Rock - The Queen (2018) (epizoda)

Lidi, prosím Vás, nehodnoťte něco, co jste nepochopili nebo Vám na to mozková kapacita nestačí. Nechápu, jak tomuhle dílu můžete dávat odpad, když všude na netu (imdb, rotten tomatoes, tv.com atd.) sbírá jen to nejlepší hodnocení. Takže buď jste ten seriál VŮBEC nepochopili, nebo se každý díváme na něco jinýho. Každopádně za mě zatím nejlepší epizoda ze seriálu, je to čím dál tím lepší a atmosféra tohoto dílu byla ÚŽASNÁ.

Castle Rock - Filter (2018) (epizoda)

Zatím nejlepší díl, hodně napínavý od začátku do konce.

Vyvolený (2000)

Tenhle film je pecka - ale jedno bych vyzvihl nadevše - úžasná práce s kamerou. Hodně momentů v podstatě na jeden dlouhý záběr, který avšak střídá úhly pohledu, tak jako to umí S. Spielberg, takže člověk, který se na to zas až tolik nesoustředí, to ani nezaznamená. Výborný film a výborné provedení. Pro mě jedna z klasik.

Noční hra (2018)

Vskutku zajímavý film, u kterého mě překvapilo, že je ve skutečnosti opravdu docela dost vtipný. Párkrát jsem se přistihl, že se směji opravdu nahlas, a to se mi zase tak moc často nestává. Co je ale podle mě zajímavější, v celém filmu hrají ne zas tak známí herci, u kterých si ale řeknete, že je přece podobný tomu a tomu... např. herec Jason Bateman, který hrál postavu Maxe, mi celou dobu připomínal Joshe Radnora z HIMYM. Jeho protějšek, herečka Rachel McAdams, mi často připomínala zase Millu Jovovich. A týpek, který hrál policajta, je prostě ošklivější Matt Damon, toho si musel snad všimnout každý. Ale příběh je pěkný, čeká nás pár zvratů a proto si tento film zaslouží pěkné čtyři hvězdičky.

Dva světy - The Crossing (2017) (epizoda)

Četl jste někdo knížku "Temná hmota" od autora jménem Blake Crouch? Ano, to je ten autor, co nám dal předlohu k seriálu Městečko Pines. A proč o tom mluvím? V knížce je hoooodně podobný námět, takže inspirace, nebo rovnou tak trošku ukradnutý nápad? :)

Mumie (2017)

Tak musím uznat, že nová mumie je docela kočka a hot, ale jinak ten film podle mě za moc nestojí. Divné scénáristické machinace, a hlavně nevyužitý potenciál, které spousta záběrů měla, zůstal bohužel nevyužitý. Vůbec jsem například nepochopil, kde tvůrci vzali, že se ve filmu musí objevit postava doktora Jekylla (potažmo pana Hyda). Ovšem konec je otevřený, s možným nastíněním záměru tvůrců s touto postavou, ale i dalšími. Pro mě ale tak maximálně tři hvězdičky z pěti.

V/H/S: Viral (2014)

Co jsem to viděl??! Jednička i dvojka byli pěkně udělaný, mám v nich svý oblíbený momenty, ale tohle byla s prominutím sra*ka všech sra*ek. Jediný celkem přijatelný byl příběh o paralelním vesmíru, jinak nuda, trapnost, tragédie.

Sezóna zabíjení (2013)

Nejdéle vyprávěný vtip o knězovi a hříšníkovi v historii kinematografie :D