Temný rytíř (2008)

Nolan opět předvedl, co opravdu dokáže, a na co se narodil na brilantní a mistrovská díla, která málokdo překoná. The Dark Knight není výjimka, dokonalá hudba, zápletka na kvalitě komiksu, a nejlepší záporák, který byl kdy stvořen. Ano, mluvíme o Heath Ledger alias Jokerovi, opravdu už nikdy jsem neviděl takto famózního herce ve své roli. Film, který se řadí do mých TOP 5 filmů.

Nepřítel (2013)

Tak pod tímhle filmem si představuji film, který padá do žánru Psychologický. Opravdu mistrovské dílo, a myslím, že film by si zasloužil mnohem větší pozornost, než doposud měl. A pocit (nazval bych až trans), už jsem dlouho nezažil. Příběh patří mezi ty složitější film, které si člověk musí pustit vícekrát, ale opravdu to stojí za to.

High Rise (2015)

Musím říct, že zhlédnout tento film až do konce je vážně umění. Nechápejte to špatně, film není až tak hrozný, ba naopak, je i celkem dobrý. Ale ta nuda co tam panuje od čtvrtky filmu, je silnější než celý příběh. Pokud bych měl tento film shrnout do jednoho slova, tak to bude asi zmatek, jelikož často jsem se ve filmu ztrácel, a nedokázal se přesně soustředit na příběh, tak jak bych si představoval. Myslel jsem, že film bude v podobném stylu "Enemy", není. Musím říct, že jednou mi to stačilo.

Emoji ve filmu (2017)

Příběh, který zahrabe filmy jako: Dark knight, Interstellar. Vtipy díky, kterým se budete válet po zemi. Příběh plný zvratů, emocí. A návodu jak sbalit holku přes jeden emoticon a vyfotit kvalitní fotku na Instagram. To je Emoji Movie. A teď vážně, nejhorší animák za poslední dobu, sice ano má to rychlost, která Vás u filmu udrží (Ale bude to fungovat jenom jednou). Podle mého hlavní chybou filmu je, že se snaží dokázat něco na co nemá, vtipy nejsou vtipné, scény nevyjadřují to co mají. Ovšem pokračování je celkem jasné, jelikož dětem se to velice líbilo.

Švýcarák (2016)

Takový film není častý. Je to krásné, bizarní, hloupé a přitom tolik inteligentní. Když jsem film viděl poprvé, říkal jsem si, že to je OK. Ale poté jsem se na něj podíval znova, a uviděl tu krásu, která je schovaná pod kabátkem "radoby" vtipného filmu. A co říct na závěr? První prd mě rozesmál, avšak ten poslední rozbrečel.

Válka světů (2005)

Docela OK, avšak takové chladné nic. Ale drží si to rychlost, což se musí vytkonout je konec tím to pohořelo.