Avengers: Infinity War (2018)

Zatím nejlepší film co Marvel vytvořil, nic víc vědět nepotřebujete.

Babadook (2014)

Jeden z nejlepších.

Lesní rituál (2017)

Až na ten podivný konec, super. Připomíná mi to moje milované BlairWitch. Výtečná atmosféra po celou dobu filmu.

Mlha (2017) (seriál)

Sakra, to je tak blbý, až je to vtipný.

The Cloverfield Paradox (2018)

Oproti ostatním dílu rozhodne zklamání, občas mi přišlo, že si z nás Abrahams dělá srandu, když ruka leze po podlaze, když si člověk jen tak mluví do zrcadla, ale OK. Jako velký fanoušek celého (multiversa ;)) tomu dam 3,5, protože těch easter eggu je tam fakt dost: například Stanice Kelvin, můžeme ji vidět naprosto všude například i ve Star treku takže se tu nabízí možnost, že sem spadá i Star trek kdo ví? Ale moje teorie jak jsou teda všechny 3 filmy propojené, díky urychlovači částic se vytvořilo několik možných vesmíru/dimenzí, a každý jeden film znázorňuje jednu jelikož film 1 se odehrává v roce 2008 ale druhy film v roce 2016 nikde není žádná zmínka o předchozím útoku, což nedává smysl.

Dark (2017) (seriál)

Masterpiece

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Musím říct, že to je tak moc blbý, až to je vtipný... Až na slabší konec, je to celkem OK

Ztracen v džungli (2017)

Bez Daniela by to nemělo žádný smysl, opět útočí jeho skvělé charisma, který film posouvá kupředu. Ovšem opět je to žánr, který jsem viděl už 1000x.

Příšerákovi (2017) odpad!

Horší než Emoji... Trapná napodobenina všeho co se dá, zdlouhavé a nezábavné vyprávění. Tohle je spíš Meme

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Podle mého je tento film film, nějaká ztracená nahrávka, která se nikdy neměla dostat na povrch. Jelikož je to opravdu, ale opravdu špatné. Na film jsem se opravdu těšil, očekával každý den, kdy se na něj budu moct podívat, a když jsem to konečně uviděl, nevěřil jsem jak moc špatné to je. Tohle nedoporučuji nikomu, opravdu NIKOMU.