Vraždy královen krásy (2013) (seriál) odpad!

Slabota, tohle moje děti sledují místo Sezamový ulice.. Mnohdy nešlo o nic hrůzného..obyčejné vraždy. Že oběť byla krásná ve mě nebudí žádný soucit, ani mě to víc nešokuje. Bohužel s dokumentem to má málo společného, protože jsou zde zcela očividně vypouštěna fakta a dramatizace je tak decentní, že i můj pes se po pěti minutách sledování pozvracel. Pes svoje zvratky zase snědl, ale takhle jednoduše James Adolphus a spol. svoje znečištění (zprznění?) nenapraví.

Vybrala si mě vražda (2017) (seriál)

Nebyly to žádné zatrolené hlavolamky a rozkrývalo se mu to uplně pohodově, dobře pro něj tenkrát. Případy jsou jednodušší, na IDXtra uplně pohodově naservírované.. bez tísíců zdrcených lidí, katastrofických scénářů a šikanování ve stylu kokainisty Chrise Hansena.. Občas si maličko ten chodící stín tahá tričínko, ale na poměry kanálu, je to skromný mužíček. Ta dramatizace je líbívá, profesionální a vypadá to všechno poklidně, dokumentárně. Nic se nepřehrocuje do nebetyčných rozměrů, vyberou se sympatičtí herci pro dramatizaci a najednou člověk už nemusí hulvátsky nadávat a rozčilovat se. Případ Palba do vlastních řad je spíše třístárová *** ale jinak to vidím na 80%, snad to nebudu přepisovat.

Vztah přes mříže (2009) (seriál) odpad!

Láska hory přenáší, nejlepší recept jak si jako hnusná, pitomá ženská ještě víc pokurvit život je vydat se za doživotně odsouzenýho debila. Cíl produkce absolutně selhal. Dojemné to není, spíše absurdní. Točit bílou špínu a přistěhovalce prostě amerikány baví a očividně uplně serou na výsledek. jen tak dál a přestanu si platit satelitní připojení.

What Is It? (2005)

Dechberoucí, podmanivé a po čertech bizardní. Crispin Glover si bere do úst leckoho a nejvíce mu v oku leží Shirley Temple (mimochodem velvyslankyně USA v ČSFR v letech 1989 - 1993) a Michael Jackson. To lze pochopit, Glover má američany a jejich náturu přečtený a nabízí jen svůj náhled na věc. Angažování herců s downovým syndromem je velká výzva se kterou se všichni zůčastnění poprali velmi obstojně :) Co říci závěrem? To se prostě každý den nevidí.

Woman at the Wheel (1985)

Nick Zedd a jeho perfektní pasácká hučka s bizardně gigantickým kšiltem je prostě nepřekonatelná.

Wu shu: Ji mi dang an (1993)

Pro mne je to klenot HK kinematografie, vtipně absurdní začátek se změní v kulervoucí drsňáru, která musí pohltit každýho úchyláka co žere tento žánr. Za zmínku podle mne stojí i vložená nenápadná reklama. Chápu, že zaplatit takový snímek není jednoduché a proto mi reklama na Toyota, ISUZU, McDonald, Coca Colu, Springfield, ani na záměrně do očí bijící Perrier vůbec nevadí. Na Mekáče jsem po pravdě dostal chuť, když jsem viděl jak se s ním tlouštík láduje, aby zahnal splín. :)

Yi bo la bing du (1996)

Das beste aus besten!!! A. Wong nikdy nepřestane bavit. Zkrátka a dobře: nešikanuj podřízenýho, nebo tě ošuká... a zabije..a udělá z tebe specialitu.. Prej žádné scéně se nedá smát :D úzkoprsí sráčové...

You Killed Me First (1985)

Pochopitelný, lehký, všechno zdůvodněno, nad ničím se nemusí přemýšlet. Jen to pubertální děvče, co hrálo hlavní roli měli míň nafetovat, než ji pustili na plac. z jejích zornic jsem byl dost dlouho nesvůj, holt underground se vším všudy :D

Zabil bych pro tebe (2013) (seriál)

Informative Murder Porn ve své nejlepší formě. Peter Mullen věděl o čem referuje, když se snažil varovat South park před sračkama tohohle ražení. Vůbec ničím to neupoutá, úroveň kabelovky je vizuálně drahá a kvalitní, jenže obsah je katastrofální. Slovo dramatizace se stalo sprostým už dávno, právě díky těmto pořadům.

Za nepřátelskou linií (2004)

Finové byly s fašounama, protože s rusákama prostě jít nemohli, kvůli zimní válce. Nedivím se jim, nemám jim to za zlé. Film je vynikající i když je pravdou, že na hrdiny v německých helmách a německou technikou se chvilku musí zvykat :D