Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Drama
  • Komedie
  • Horor
  • Dokumentární

Recenze (103)

plakát

Narušitel (2019) odpad!

Konečně i náš filmový průmysl má režiséra formátu Uwe Bolla.

plakát

Celníci v akci (2015) (pořad) 

Pokud se bude Reality TV ubírat tímto směrem, bude to v podle mě naprosto v pořádku. Většinou jsou to banální plané poplachy a překročení směrnicí a limitů (provázené nenásilným poklidným procesem zabavování a flastrů ale přece jen Irové nejsou Angličané ani Australani, který si nechávají v podobných profesních pořadech ,relativně srát na hlavu) ale to dokazuje, že například psy Irských celníků jsou velmi kvalitně připraveni (jako kynolog vím o čem mluvím) a vyčuchají i dvě tabletky Modafenu na dně batohu. (ačkoliv znal jsem psy, kteří v kanále vyčuchali jeden Ibalgin). Zavede to člověka do prostředí rozmanité a pro mne zajímavé práce, kterou vykonávají Irské celní orgány striktně, svědomitě a občas vtipně.

plakát

Novozélandská policie v akci (2002) (seriál) 

Beru to jako předka tohodlenctoho https://www.csfd.cz/film/354639-policejni-jednotky. Není to špatné, občas docela nudné. Přeskakování děje, aby divák vydržel až do konce a flasbacky pro nově příchozí diváky libově natahují děj (pro kokoty to je ironie). Reality TV dokáže ukazovat vyfakeované hnoje, tohle je alespoň pravda. Díky bohu.

plakát

Policejní jednotky (2009) (seriál) 

Velmi zajímavý dokumentární seriál z prostředí policejní rutiny. Je celkem zajímavé sledovat, jaké jsou poměry, přístup a efektivita u Novozélandské a Australské policie. Také není špatné pozorovat pachatele přestupků a trestných činů a poznat, že problém z etnickými menšinami nepostihl jen naši vlast. Po pravdě - radši budu sousedit s romem, než s dvoumetrovým samoicem (nebo maurem, nebo co to je ) :D Jinak slibovaného nebezpečí je v seriálu pramálo, zachyceny jsou z pochopitelných důvodů pouze zvládnuté situace. Většinou jde o drobné přestupky v dopravě, nebo přestupky v souvislosti s držením drog.

plakát

Vybrala si mě vražda (2017) (seriál) 

Nebyly to žádné zatrolené hlavolamky a rozkrývalo se mu to uplně pohodově, dobře pro něj tenkrát. Případy jsou jednodušší, na IDXtra uplně pohodově naservírované.. bez tísíců zdrcených lidí, katastrofických scénářů a šikanování ve stylu kokainisty Chrise Hansena.. Občas si maličko ten chodící stín tahá tričínko, ale na poměry kanálu, je to skromný mužíček. Ta dramatizace je líbívá, profesionální a vypadá to všechno poklidně, dokumentárně. Nic se nepřehrocuje do nebetyčných rozměrů, vyberou se sympatičtí herci pro dramatizaci a najednou člověk už nemusí hulvátsky nadávat a rozčilovat se. Případ Palba do vlastních řad je spíše třístárová *** ale jinak to vidím na 80%, snad to nebudu přepisovat.

plakát

Konec srpna v hotelu Ozon (1966) 

Panstvu vadí toporné dialogy..? Děláte si prdel? Vy očekáváte preskriptivní lingvistiku v post apokalyptickém filmu? Možná tam mohl přijet nějakej frajer ve V8 s nápisem INTERCEPTOR na prdeli a všechny je mohl odvízt za civilizací a po cestě by jim další vozidlo (napůl Zetor Crystal - napůl Hitlerův mercedes) zkřížilo cestu a během boje/honičky v 248,5km/h , který/á by nastal/a, by se svorně i s bossem (namaskovaný Dwayne J. aby vynikla ta bída po vejbuchu ) vyhejbali všem zvířátkům, aby náhodou nebyly filmy reálně reálné.! Kdyby vraždila pipka gumovýho hada, tak první píčus napíše, že ten had byl gumový a arogantní. Vy se nejdřív vyblejete kýblem hoven, proč je to uplná píčovina a pak tam napálíte 4 hvězdy?? Nepotřebuje tady někdo dušezpytce? Český film přece už je dávno svobodný, nevidím ale že by někdo natočil něco podobného. Hnoje se ale natočilo požehnaně. Pes neumřel.

plakát

Nepovedené operace (2013) (seriál) 

Velká síla!! Tohle to bych u hororu komentoval, jako věc pro okrajové publikum. Univerzální varování na začátku zní tak prázdně, ale je na místě (a to jsem největší kapacita v autovymývání mozku, pomocí Reality TV, takže vím o čem mluvím) Celkem dobře složené epizody, funguje to pořád konzistetně a respektuhodně. Příběhy hrdinů a hrdinek ve mě nebudí chuť jim zapálit domy, jako to bývá u většiny ostatních pořadů TLC, ale kupodivu respekt. Někteří pacienti jsou smolaři (ženská co jí vypadali skoro všechny zuby a záněty ji zdeformovali čelist) a někteří dělali všechnon pro to, aby se dostali k těmhle mistrům skalpelu a dalšího wehrcajku (frajerka co si nechala uřezat pupek na turecký veterině a teď vypadá, jako by ji někdo trefil zboku do podbříšku nábojem 7,62 x 54 R s průbojně zápalnou střelou, tedy např. 7,62-PZ 59). Ty doktoři v podstatě dělají zázraky, bez cenzury a jakéhokoliv šlehačkování. Fakt lahodnejch záběrů je tak akorát, nejsou nijak nepříjemně dlouhé, ale taky to nejsou žádné flashe do krvavého čehosi. Pacienti přicházejí se zoufalstvím v očích a odcházejí s pokorou v srdcích. Ale nic se netahá za vlasy, není potřeba. Když se přihlásí o pomoc pipka, co ji vyrazil nějaký vtipálek zuby kladivem, protože crack byl ten den velmi osvěžující, bylo by zbytečné a urážející přidávat teatrálnosti. Das Besten aus Reality TV

plakát

Baader Meinhof Komplex (2008) 

Tohle bude první film, který uvidí mé děti. Chci z nich udělat lepší generaci R.A.F, než je ta naše a byla ta před námi. A zase budou lítat zápaďacký kavárny, budou se unášet generálové (tentokrát to snad nebude jen možnost tréninku pro pologramotný a nezkušený Makaronieri, Schutzstaffel 9, turecký kommančeros a podobný hnoje) a bude se vpadat na zasedání OSN, budou lítat vlaky a ve vzduchu se zdravit s padajícíma letounama King David air.. víte, proč to ti lidé dělali? Protože měli koule. A měli ty největší koule, protože věděli, že na to nemají. A voni do toho šli prsama !

plakát

Pig (2010) 

I'm gonna break you down.. tohle se mi vybaví, při vzpomínce na tuto lahůdku. Celkem zajímavý nápad, náklady minimání, hotový to bylo za odpoledne. Když se mě někdo zeptá, co to je točení na první dobrou, pustím mu toto dílko. Samozřejmě mluvíme o filmu pro okraj publika. Ale to vždy.

plakát

Můj 300kg život (2012) (pořad) 

Hardcore za hranou všeho! No není nad to, točit morbidně obézní lidi, jak chodí na hajzl. Hrůza, co se nedá ve střítzlivém stavu sledovat, bez sebezpytujících výronů zoufalství nad vlastním obžerstvím. Je pravda, že nesním k obědu fritovaný obsah popelnice na komunální odpad, ale takový ty vyžranci taky kdysi nebyli...

Ovládací panel