Místo činu - Moltke (1988) (epizoda)

Úžasná epizoda. Libuje si ve večeru, hnusných vánocích a taky troše toho západního špásu. Parťáctví se otřásá v základech, ale Tanner má perk: Zhmotni se někde v okamžik, kdy Schimanski už mele z posledního. Jejich problém to neřeší, ale jede se dál.. Schimaski se může dál vtírat, vloupávat, být mimo službu a ožralý, svéhlavý,...prostě klasika. jo a pokud někdy uvidíte píčovskou kokotinu Wolfuv revír, tak si na tento díl nepochybně s nostalgickou slzou vzpomenete. Po epizodě Zabou můj osobně nejoblínější.

Mogadišu (2008) (TV film)

Das beste aus besten. Učební pomůcka, žádná ujetina. Stísněnost, strach a pot.

Můj 300kg život (2012) (pořad)

Hardcore za hranou všeho! No není nad to, točit morbidně obézní lidi, jak chodí na hajzl. Hrůza, co se nedá ve střítzlivém stavu sledovat, bez sebezpytujících výronů zoufalství nad vlastním obžerstvím. Je pravda, že nesním k obědu fritovaný obsah popelnice na komunální odpad, ale takový ty vyžranci taky kdysi nebyli...

Muž, jehož paže explodovaly (2005) (TV film)

Vynikající! Gregg je uplně vyjebanej šílenec, drug dealer a chová se přesně tak jako podobný mastodonti, které můžete potkat i u nás. Mluví pravdivě i když je v jeho projevu znát účel vymanit se ze špatného mínění veřejnosti.

Náklad 200 (2007)

J*A*S*M je pro mne příliš J*A*S*M.. prostě mi nesedl..čistě objektivně mohu zkritizovat jeho úsudek a asi i soudnost a suběktivitu hraničící s kokotstvím. Gruz 200 je jeden z nejlepších ruských snímků co jsem měl možnost shlédnout. Je to syrové až to praští, hrůzné, děsivé, nechutné, prostě skvělé.

Narušitel (2019) odpad!

Konečně i náš filmový průmysl má režiséra formátu Uwe Bolla.

Navždy svoji (2013) (seriál)

Domino rulez!!!! zaplať pánbůh za tuhle show!!!! :D

Nepovedené operace (2013) (seriál)

Velká síla!! Tohle to bych u hororu komentoval, jako věc pro okrajové publikum. Univerzální varování na začátku zní tak prázdně, ale je na místě (a to jsem největší kapacita v autovymývání mozku, pomocí Reality TV, takže vím o čem mluvím) Celkem dobře složené epizody, funguje to pořád konzistetně a respektuhodně. Příběhy hrdinů a hrdinek ve mě nebudí chuť jim zapálit domy, jako to bývá u většiny ostatních pořadů TLC, ale kupodivu respekt. Někteří pacienti jsou smolaři (ženská co jí vypadali skoro všechny zuby a záněty ji zdeformovali čelist) a někteří dělali všechnon pro to, aby se dostali k těmhle mistrům skalpelu a dalšího wehrcajku (frajerka co si nechala uřezat pupek na turecký veterině a teď vypadá, jako by ji někdo trefil zboku do podbříšku nábojem 7,62 x 54 R s průbojně zápalnou střelou, tedy např. 7,62-PZ 59). Ty doktoři v podstatě dělají zázraky, bez cenzury a jakéhokoliv šlehačkování. Fakt lahodnejch záběrů je tak akorát, nejsou nijak nepříjemně dlouhé, ale taky to nejsou žádné flashe do krvavého čehosi. Pacienti přicházejí se zoufalstvím v očích a odcházejí s pokorou v srdcích. Ale nic se netahá za vlasy, není potřeba. Když se přihlásí o pomoc pipka, co ji vyrazil nějaký vtipálek zuby kladivem, protože crack byl ten den velmi osvěžující, bylo by zbytečné a urážející přidávat teatrálnosti. Das Besten aus Reality TV

Nevyjasněné záhady (1987) (pořad)

V současné době vysíláno na CBS reality. Velmi prazvláštním způsobem zprzněný fake-reality seriál, jehož diváci jsou schopni ihned po odvysílání pořadu dopadnout, nebo přispět k dopadení pachatelů jakýchkoliv pomníků kriminalistiky FBI. (včetně vrahů JFK a podobně :D) o paranormálních jevech se snad vůbec ani třeba zmiňovat. Znalost seriálu je nutná pouze k pochopení parodií v cartoonech.