Sami s duchy (2016) (pořad) odpad!

Tak tohle je opravdu ta největší zhovadilost a zprznění ze všech zhovadilých zprznění... a to jsem nějakej (!!!) znalec v tomhle oboru :D Na Long Island médium se dá alespoň koukat jako na reklamu na Lybar, nebo co si to ta píča stříká na palici.. Po trestním stíhání Rescue Mediums volám stále a snad se jednou dovolám.. Vážení přátelé, na tuto fekálii ale neexistuje žádný metr. Vlastík Plamínek by se měl vydat na vražednou stezku a vykonat alespoň jednou něco kloudného, protože se musí i on cítit trapně, když je jeho branže takto mrvena...copak všichni duchové, křišťálové koule, karty, kůstky, lógry od kafe a podobný pičoviny mlčí a tím pádem souhlasí s jejich znásilňováním? Vlastíku! kdo jiný, když ne ty? Kdy jindy, když ne teď? Prosím, začni zabíjet. Ihned !

Shinjuku kuroshakai: Chaina mafia sensō (1995)

Obchod s orgány, homosexuální triáda, problém přistěhovalců, policie s velmi nekonvenčními výslechovými metodami a občas nějaká vtipná hláška. Tento film předčil všechna má očekávání. 10/10

Skutečné výslechy (2008) (seriál)

Skvělý seriál, realitu nikdo nenahradí. Tlustí vyčetřovatelé, průmyslová kamera a přirozeně ponuré prostředí vyšetřovacích místností. Omáčka není přitažená za vlasy a faktor bulvárnosti je nejnižší ze všech podobných sérií.

Soudkyně Judy (1996) (seriál) odpad!

Předloha k ostatním fake-reality soudům. Víc reálný jsou snad i rychlý prachy nebo zápasy WWF :) jinak je celkem prima znát tuto show, protože je parodována v téměř každém animovaném seriálu z americké produkce.

Staromódní Vánoce (2010) (TV film)

Nekoukatelné, těžko se tím člověk prokousává (nezaměňovat s proklikáváním). Velmi podivný střih, kamera vypadá, že se bude chovat vlezle, ale pořád se k tomu nemůže odvážit. Co dodat..? Bejt Bissetový o sto míň a mě o sto víc...

Stíny (2014) (seriál)

Bez váhání 10/10! je to přesně to co je potřeba vidět, pokud se chceš dozvědět něco málo o další mafii z další země s povolenýma opratěma... Surové, střízlivé, reálné, řemeslná filmařina. I rumun dokáže fungovat, když je nad ním bič produkce HBO. Za zmínku stojí velmi nesympatické herečky, které se postupem času stávájí středobodem myšlenkových pochodů na téma: Ty vole... ja bych ji normálně tu p..u škaredou op...al ! :D

Stray Dogs (1985)

Naprosto souhlasím s komentářem uživatele Radko, jinak hudba fakt skvěle šlape a chlapík (fanoušek) je ultrabizardní :)

Superjail! (2007) (seriál)

Ta dvojčata, která zmiňuje ve svém komentu MiSHeC mají takový způsob vyjadřování, protože je to vodítko k další vymazlené lahůdce, kapánek staršího data :) . Postavy dvojčat jsou totiž, dle mého názoru inspirovány mužem a ženou, který mají Downův syndrom a pracují jako myči nádobí v jedné krásné dánské nemocnici a jako takoví, provází seriálem Riget http://www.csfd.cz/film/71924-kralovstvi/ + http://www.csfd.cz/film/71923-kralovstvi-ii/, který vymyslelo jedno dánský prase, jménem Lars von Trier. Shlédněte Riget a jsem zvědav, jestli mi někdo dá za pravdu :)

Tělo bez duše (1996)

Obrovský mazec, všechno do zebe zapadá, člověk zjistí, že herci v Mandragoře si dali opravdu záležet, aby nasáli tu atmosféru a svoje role zvládají uplně dokonale. Rousek je neskutečně vyperníkovaný a bavilo by mě ho sledovat klidně každý den. Kluci-šlapky jsou protě kluci-šlapky, ty se nezmění, pořád budou brečet jak jim to za to nestojí a jak je to zničilo.. ale dál budou kouřit klacky a zapřísahat se, že se šukat do rekta prostě nenechaj :D

Tělo jako důkaz (2002) (seriál)

souhlasím s Drom uplně v plném rozsahu jeho komentáře. Člověk, který vidí do trošinku do kriminalistiky ví, že nějaká pitomá vyžilá barbie, nemůže ze svojí pozice ovlivnit vyšetřování jiným způsobem než že vytvoří jakýsi profil a chlupatý (pokud se nemají čeho jiného chytit) podle něj dál dělají vyšetřovací verze.. Hotovo 20..