Mečiar (2017) odpad!

Film som si pozrel a keďže v tej dobe som žil tak ho vnímam ako účelový (podobne ako Únos). Zámerne nie sú spomenuté fakty, ako napr. , že pri únose boli čarnogurský a Kňažko, alebo ako Kováč zatajil vlastného syna po prevalení sa kauzy Technopol, udelenie milosti vlastnému synovi a pod. Je smutné, že sa uberáme takýmto smerom, kde sa prezentuje názor iba z jednej strany a to zo strany jeho kritikov. Ale v demokracii to už tak chodí, kto má peniaze ten má pravdu.

Pád Londýna (2016) odpad!

Tento film ukazuje absolútny úpadok amerického filmového umenia. Žáner je skôr taká trápna komédia, v ktorej jeden američan zachráni celý svet. No ale čo už, také sú americké filmy.

Spievankovo 5: O povolaniach (2015)

Predošlé diely boli super, ale o tomto poslednom diele to nemôžem povedať, lebo to čaro ktoré v sebe Spievankovo malo zničili naši slávni slovenský herci ako Latinák a spol.

Jak jsme hráli čáru (2014) odpad!

Mám veľký odpor k mienkotvorným filmom, ktoré divákom vnucujú svoj pohľad na danú dobu. Prežil som polovicu života v tejto dobe a preto je mi trápne sledovanie podobných filmov. Pre mňa to bola doba, v ktorej mal každý prácu a všetko čo potreboval k slušnému životu, bezplatné školstvo zdravotnú starostlivosť, v skratke povedané, systém ktorý bol pre všetkých. Dnes tu máme demokraciu v ktorej sa bežný človek trasie o prácu, aby ju nestratil a nemusel spoznať tú pravú tvár demokracie ako bezdomovec. Ale čo, hlavne, že sa opičíme po západe.

Zmizelá (2014) odpad!

Som sklamaný zo záveru tohto filmu, lebo mu chýba pointa. Takto to skôr chápem, ako neschopnosť polície vyriešiť prípad. Ale čo už, také sú americké filmy.

Godzilla (2014) odpad!

Po skončení filmu som si uvedomil, že to bol najhoršie zabitý čas za posledných 10 rokov návštevou takéhoto braku v kine. Na konci filmu mi už chýbalo len ten potlesk, ako to v takých amerických filmoch býva.

7EDEM s r. o. (2001) (pořad) odpad!

Keď toto má byť zábavná relácia, tak už potom ani neviem, čo si mám o jej tvorcoh myslieť

Sedem (2008) (pořad) odpad!

Tak toto je fakt unikátna talk-show v ktorej jasne vidno úbohosť slovenského humoru. To je príkladná ukážka toho, čo dokáže slovák urobiť pre peniaze.

Panelák (2008) (seriál) odpad!

Jeden z tých zaujímavejších slovenských seriálov, ktorému sledovanosť robia asi už len zamestnanci televízie. No ale oni to majú povinné.