Zootropolis: Město zvířat (2016)

Tahle chlupatá komedie od tvůrců Frozen mě nejdřív moc nelákala, ale nakonec rozhodně předčila moje očekávání. Fajn animák s několika slušnými gegy. Navíc scéna s lenochody mě dost rozsekala.

Who am I - žádný systém není bezpečný (2014)

,,Drzost vítězí''. Tak tenhle thriller se Zekim mě dost překvapil ( jako jeden z mála výplodů německé kinematografie za posledních několik let). Slušný thriller i slušná ,,dvojí'' pointa.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Novinka od DC fakt potěšila. Skvělá hudba (stejně jako v Man of steel) a překvapivě dost dobrý Affleck. Doufám, že se stejně předvede i v Suicide Squad. Stopáž mohla být delší, aby každá z postav měla aspoň trochu víc prostoru (hlavně Wonder Woman). Jinak hlavní battle Batman v Superman víc než uspokojující. Jesse Eisenberg jako hlavní padouch geniální, od The social network mě nepřestává překvapovat.

Legendy zločinu (2015)

Tom Hardy zvládl svou dvojroli dost slušně. I když rozhodně zaujal víc jakožto labilní gay Ron, který většinu filmu trousil výborný hlášky ( jako ,,Give Ron your sausage!'', nebo setkání s lasvegaským majitelem kasin). Ovšem chybělo mi tam trochu víc přestřelek, napětí. A celá ta ,,romantická dějová linie'' tam má občas až moc prostoru. Ale i tak stojí určitě za zhlédnutí... Navíc Egerton, alias ,,Teddy'' mě tu fakt bavil.

Fantastická čtyřka (2015)

Marvel tentokrát skutečně zklamal. Očekával jsem lehce slabší odvar starší verze, ale až tak slabej zase ne... Film, který je tak hodinu neskonale nudný a nějaká pořádná akce začne až v poslední půl hodině. Aspoň že ty greenscreeny byly trochu efektní.

Méďa 2 (2015)

Ted 2 má asi tak 100x víc vtipných scén a krutých vtípku ,( jako třeba stand-up nebo geniální hláška o kardashian!) než první díl, vlastně je celý přeplněn momenty, ze kterých se vám utrhne bránice a vy se budete smát ještě dva dny poté. Kdybych mohl, šestou hvězdičku bych dal za ,,supermana'' Jonaha Hilla. Navíc, mně osobně byla Amanda (glum-eyes) mnohem sympatičtější než Mila.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Chytrý, vtipný, jeden z těch nej-seriálů. Big bang theory je prostě totální nerd jízda.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Skvělá Tarantinova klasika, co dodat, tento film je zkrátka geniální a rozhodně by ho měl vidět snad každý filmový fanda.

Princ a pruďas (2011)

No čekal jsem to víc ostrý, nebo prostě vtipnější. Jakožto velký fanda Franca jsem se rozhodl zkouknout to, a narozdíl od Pineapple express, This is the end nebo Interview, to bylo NIC MOC. Vtipných scén bylo méně než málo. Hvězdičku navíc dávám za McBridea, který byl velkým majákem v jinak tmavém filmu nudnosti.

Popelka (2015)

Celkově docela povedený film, hlavně výprava a skvělé kostýmy a efekty, kvůli kterým sem na Popelku zamířil. Ale mohlo tam míň lidí umřít, když je to film víceméně pro děti. Ty v sále vzlykaly opravdu vesele. Prostě tam mohlo být víc humoru, třeba jak tomu bylo v dost podobné Sněhurce.