Hrdý Budžes (2003) (divadelní záznam)

Bára Hrzánová je dokonalá Helenka Součková! Nedovedu si představit nikoho jinýho v týhle roli! Miluju Helenku :) Teď si jí posloucham taky v iPodu, protože Hrdý Budžes je i jako audiokniha v podání opět Báry Hrzánové, protože jinak to ani nejde... mimochodem, díky kleopatře za úžasný hlášky ze hry :D

Hanna (2011)

Tak od Joea Wrighta sem viděla zatim jenom Pýchu a předsudek, což se mi vůbec nelíbilo, nepoved se výběr herců ani samotný zpracování,ale Hanna, Hanna je super! Přečetla sem pár komentářů tady a musim říct, že je možný, že to neni bůhvíjakej filmovej počin a trhák z toho bejt nemůže, ale já se docela dobře bavila. A proč by ty bitky měly bejt reálný? Vždyť je to film, ne? Ať si klidně malá holka zmlátí dospělýho chlapa... koukat se na to dá a já bych jí to i docela věřila :) A Eric Bana i Cate Blanchett výborní.

Ve státním zájmu (2010) (divadelní záznam)

Ačkoliv jsem nadšenej fanda plzeňskýho divadla, který pravidelně navštěvuju, tak tohle byla vlastně první hra, kterou jsem od Antonína Procházky viděla a možná i díky tomu ji považuju za nejlepší. Už jsem shlédla záznamy Celebrit, Přes přísný zákaz...., S tvojí dcerou ne a další a Ve státním zájmu je u mě prostě na prvním místě. Je vidět, že hra je psaná plzeňským hercům na tělo, protože je vidět, že všichni si od první minuty své role užívají... a já s nimi. Akorát mě na konci vždycky štve, že doopravdy neexistuje ten neviditelnej plášť, odhlučňovací kukla, brejle pro nevidomý, zvukotěsný slipy nebo podprsenka, která po rozepnutí zahraje 5 taktů Ódy na radost :D

Volání o pomoc (2007)

Nejdřív jsem si říkala, že to bude trapná snaha natočit vážnej film s Adamem Sandlerem, ale protože mam Sandlera ráda, zvědavost zvítězila. Začátek trochu pokulhává a vy čekáte až se to rozjede a vyjde najevo "co chtěl básník říci", ale pak najednou začínáte Charlieho chápat a mít ho rádi. Je vám ho líto a chtěli byste ho chránit... Potom mu zase nerozumíte a říkáte si jakej je to magor, ale nakonec vás dostane a já za sebe musim říct, že sem se do Sandlera znova zamilovala a brečela s nim. Zvědavost se tentokrát vyplatila :)