Avengers: Infinity War (2018)

Tak tu máme půlku zakončení 10. let Mrdvelu a jako jóó, jsem spokojenej, slušně jsem se bavil, i když Skárletka ukazovala málo prdel. Pozor Azor!!! Žehlící prkno!!! Po dlouhé době film kde všichni hlavní hrdinové pochcípají a z toho mám náramnou radost :D 84%

Baby Driver (2017)

A tak docela to ušlo, pár vtípků bylo fakt dobrých. Jen škoda že do pohlavní role obsadili nějakýho retardovanýho skřeta, ze stabilním výrazem (Co to tu kurva smrdí? Šlápl jsem do hovna, nebo jsem se připosral!) Tož pěknější 3.

Bájní tvorové: Dračí hrobka (2013)

laciná nudná sračka digitálním gekonem. Tváří se to až moc vážně a ptoto to stojí za hovno. Jedna slabá za Dolfíka

Barbar (2022)

Jo pěstovat si ve sklepě Gluma, se moc neoplácí. Po dlouhé době velmi podařený horor.

Barbar Conan (2011) odpad!

Tohle vele dílo opravdu nemělo vzniknout. Mimoa je slizký až nesympatický. Gigitální průjem efektů na úrovni Sharknáda. Původní Conan měl 3. Velké Plusy. Arnold, J.E. Jonese a hlavně geniální soundtrack od Poledourise. tohle nemá absolutně nic. ODPAD!

Barbarella (1968)

Nejlepší film Janičky Fondové. Krásný kozičky, prdelka, super hippie barvičky, vynikající psycho hudba. Perfektní zábava. 100%

Barbie (2023) odpad!

těšil jsem se na odlehčenou prdel Robíkovic Magorky a dostal hnusnou feministickou propagandu

Barb Wire (1996)

Akční duo silikone Pamela, hrající si na Odpadlíka. Vlastně, proč né, je to taková laciná oddechovka. Sabší 3. to dá.