Labyrint - Epizoda 5 (2017) (epizoda)

Musím napsat, že mne to kapku přestává bavit ...moc lidí, moc dějových linek ...nevím. Některé situace by vůbec nemusely v seriálu být. Jak jsem první sérii zhltla na jedno odpoledne, tady mi jeden díl týdně tak nějak stačí. Ale pořád průměr ...tedy za mne ...

Labyrint - Epizoda 4 (2017) (epizoda)

Jak se mi líbila "Dvořákova" linie, tak po dnešku bych jí s radostí vymazala. Jinak super, konečně se něco začíná dít s prsteny a objevuje s hooodně mrtvol. Za mne pořád super, až na pár věcí, ale to je všude.

Legendy kriminalistiky (2017) (seriál)

Pana Vaňuru mám odjakživa ráda. Perfektní seriál o těch největších bestiích. Doporučuju a dávám plný počet.

Pod černou vlajkou - Konec kapitána Flinta (2017) (epizoda)

Čekala jsem to víc "unhappy" ...ale jo, dobrý ,-) Milovala jsem tu bandu ...budou mi chybět, kluci i holky, hodní i zlí :-D Třeba někdy ...a teď si to jdu pustit celé znovu :-D

Labyrint - Epizoda 3 (2017) (epizoda)

Trošku se to táhne a mizí mystery složka, což mne mrzí. Ale pořád se držíme nad průměrem. Určitě si hlavního vrahouna zase typnu 5x špatně jako posledně ,-) Hodně mě baví pan Dvořák, svoji roli zvládá excelentně.

Modrá krev (2016) (seriál)

Dokument mi byl doporučen a musím říct, že jsem všechny díly shlédla se zájmem. Toto téma je mi celkem cizí, ale ráda navštěvuji různé zámky, hrady a sídla ...navíc pan Kinský mi sem neuvěřitelně zapadal jako průvodce. Líbila se mi odlehčená forma, záběry exteriérů i interiérů a hlas pana Etzlera také nepůsobil rušivě. Typ dokumentu, který mi chyběl, takže kvituji velmi kladně ...

Pod černou vlajkou - Akt zoufalství (2017) (epizoda)

Mě moc nebaví "kecy okolo" ...radši akci ..takže mne to kapku nudilo ...Ale to se zase připravovala půda pro věci příští, takže určitě budu příště spokojená .-)

Gran Torino (2008)

Proč jsem ten film viděla až včera??? Naprostá pecka, Clint je fakt borec a já jen hleděla s otevřenou pusou. Hlásil ovšem neuvěřitelně. Nejvíc scéna pro mne SPOILER na "bambusácké" oslavě, jak Walt obklopen ženskými se láduje, až se mu dělají boule za ušima KONEC SPOILERU. Co napsat?? Kdo neviděl, rychle napravte a já mám další oblíbený film.

Transamerika (2005)

Zvláštní film, chvíli se vám chce brečet, chvíli smát. Rozhodně vám však hlavní hrdinové budou sympatičtí. Možná jsem čekala trochu větší hloubku, ale za shlédnutí to stojí. Felicity Huffman zahrála "trans" fakt skvěle, Kevin Zegers vypadal hodně dobře a potěšil Graham Greene. A styl "road movie" tomu seděl.