• Krátkometrážní

Mistr S (2011) (studentský film)

Viktor Gurd je prostě šéfík na jedničku. Těšila jsem se na každou další scénu s ním :D Ale k filmu, sice je to natočené tak trochu z ruky, ale já se u toho bavila a svůj účel si myslím, že to splnilo.

Paprsky smrti (2011) (studentský film)

Od polovinu filmu divák ví, jak se věci mají a závěr vůbec nic nepřinese. Po dějové stránce je to vlastně o ničem. Ale natočené je to velmi dobře. Hodně tomu napomáhá i prostředí, ve kterém se film odehrává a ukazuje nám něco neokoukaného.

Včera dnes bylo zítra (2014) (amatérský film)

Když už je celý film založený na takovémhle rozhovoru, tak to chce vymyslet víc záběrů, aby bylo na co koukat a na takové drama, které má být postavené na hercích to chce někoho s velkou dávkou hereckého talentu.

AIKIDO - Street Story (2014) (amatérský film)

Otázka je, k čemu tento snímek má/měl sloužit - jestli k náborové reklamě? Ono by to mělo blízko i k videoklipu. Nevím. Každopádně jde jenom o přehlídku chvatů z prostředí ulice se směšným koncem.

Sousedská rada (2014) (amatérský film)

Herecké výkony byly suprový i zvuk byl dobrý (to se moc často nestává). :)

Kde je Houba? (2014) (amatérský film)

První půlka je dobrá, ale pak to začne ztrácet tu šťávu a kvalitu, kterou to mělo na začátku. I herci ubírají ke konci na výkonech. Konec mě trochu rozhodil. V kině nás to vidělo pět a ten závěr každý pochopil jinak. Ani nechápu, z jakého důvodu to je černobílé. Nicméně komedie je věc nelehká a oceňuji, jak se s tím autoři poprali.

Swimming Pool (2010) (studentský film)

Pěkná ulítlost s pěknou animací. Oni ty holky jsou na to asi snad šikovnější prostě :D

Nebylo nebylo (2010) (studentský film)

Taková chujovina, na kterou se dá koukat. Ty sáňky mě dostaly. :D Sice ten film není kdovíjaké umění, ale je fajn, že tu někdo natočil prdlou komedii. Společně s pohádkami je řadím k nejtěžším žánrům.

PříBěh (2014) (studentský film)

Tohle je bomba! Má to kouzlo a je to laskavé.

Kreativita (2011) (amatérský film)

Heleďte - nefunguje to. Je tam ještě hodně věcí, na kterých se musí zapracovat a většinou takhle začínají všichni. Zaměřte se napřed na kameru a práci s obrazem.