• Krátkometrážní

REQUIEM (2015) (studentský film)

Dlouho jsem přemýšlela, jak se k filmu postavit, ale ona to je prostě kvalitní filmařina, ale pro normálního diváka to není ani omylem :)

Práh (2015) (amatérský film)

Pochválila bych herečku. Do budoucna pro tvůrce - je ale zapotřebí si něco málo o filmu přeci jenom zjistit, když už to není žádná prvotina :)

Living Darkness (2015) (amatérský film)

Žánr jako takový tu funguje přesně podle hororových postupů, chtělo to ale víc zapracovat na vizuální stránce filmu a závěru děje :)

KDYBY (2015) (studentský film)

Vůbec to nevypadá špatně, jenom bych to švihla hudbou, aby to mělo trochu lepší tempo.

Kontrakt (2015) (studentský film)

Dokonale natočené a zpracované, ukázkové. Ale co jsem moc nepochopila/spíš vůbec, byl děj. A i když nechci, tak kvůli tomu musím dát jenom 4hvězdy.

Mlýn (2011) (studentský film)

Dokonale zpracovaný film. Kamera, zvuk, barvy, o profesionálních hercích nemluvě. Takhle to má vypadat.

Ludva (2012) (studentský film)

Bezdomovec Ludvík Doležal - černý od sazí od hlavy až k patě. Proto film o něm prostě funguje. Je to možná spíš rozhovor než dokument ale i tak to v člověku něco zanechá.

Kouzelník (2012) (studentský film)

Přesně tak, jak se dnes simulované němé filmy točí (tak jako film Umělec). Krátká čistá groteska, která mě pobavila i zaujala. Zhlédnuto na youtube: http://youtu.be/11FlkOSZSsQ

Dva v jednom (2013) (amatérský film)

Na festivalech jsem ten film viděla už několikrát, ale pořád nějak nevím. Sice to vystupuje jako drama ale podle mě to má spíš blíž k poťouchlé komedii i co se do vyjadřování postav týče. Doporučovala bych, aby se autor zaměřil na kameru, jsou tam pořád ještě mezery s pohybem kamery a někdy i s nesprávně zvoleným úhlem snímání. Přemýšlela jsem proč to je vůbec černobílé. Ale v celku to zas tak zlé také není.