Taurus (2001) (TV film)

Vskutku zajímavý námět. Zbytek je katastrofální.

Paranoia (2000)

2* za perverzi. Jinak to stoji za h***o.

Zmeškaný hovor (2003)

Toto je jeden z nej japonských horrorů. Velmi dobrý námět, ale až moc se to podobá Ringu či Yogenu. Depresivní nálada a strach jsou všudypřítomné a doslova vám dýchají za krk. Miláček lidí mobilní telefon, který jednoho dne zazvoní a zdělí kolik vám ježte zbývá času. To není zrovna příjemná vize. Vaše dny jsou sečteny, smrt nelze obelhat. Ten, kdo chce mít klidné spaní, nechť zruší mobilní telefon! Jednu več bych přeci jen vyčetl. Scéna v televizi, kdy nastane "smrt v přímém přenosu" mi přijde trochu přehnaná. Doporučuji tomu, kdo se rád bojí nebo rád telefonuje :-)

Šakal (1997)

No... abych byl pravdu řek, tak tenhle film me parádně zklamal. Příběh nebyl zas tak špatný, ale dal by se více rozvinout. A co se týče herců... no mohly ze sebe vydat trošičku víc. Jediný co me tak nějak zaujalo byl kulomet, který chtěl "Willlisák" použít k atentátu. Nevěřícně jsem koukal, zda je toto vůbec možné :-)

Spalovač mrtvol (1968)

Naprosto unikátní dílo v čele s Rudolfem Hrušínským. Jeho herecký výkon, ve mě vyvolával neuvěřitelný ůžas, ale i čistou hrůzu. To s jakým "ledovým" výrazem ve trváři dokázal vyjádřit své idee a myšlenky bylo naprosto dokonalé. Nejen herecký, ale i umělecký směr a technická stránka, nárherně doplňují herecký um pana"Kopfrkingla". Dovolil bych si říci, že toto je snad nejlepší tuzemský film, který byl kdy natočen. Kdo neviděl neuvěří.