Creed (2015)

Slušnej remake Rockyho... Podobnost ale bohužel až moc velká. 7/10

Pot a krev (2013)

Moc jsem nechápal, když jsem zjistil, že řežisérem je Bay.... Tu hudbu, hraní skáliče a payna(Wahlbrega) a celkově celej film, jeho styl a všechno tohle jsem si nějak zamiloval... Jmenuji se Daniel Lugo a věřím ve fitness

Podfu(c)k (2000)

V životě jsem neviděl film, kterej by byl tak pohodovej, sympatickej a dokázal být i tak dobrou komedií. Každou chvíli vyfuckování za vyfuckováním, no prostě.... Máte rádi pesy?

Falešní poldové (2014)

Pokud vám nevadí film určený jen k pobavení a nesejde vám na vážnosti, je to film pro vás. Svůj účel splnil ještě k tomu v kombinaci se správně vybranou hudbou. Hodně mi to připomínalo Jump Street, ale v příjemnějším stylu.

Rychle a zběsile 8 (2017)

Bohužel už se i tady překročila míra akceptovatelnosti, a to že jsem v tomhle ohledu celkem přístupnej. Minulé díly jsem celkem bral, nicméně díl od dílu se úroveň uvěřitelnosti snižovala až to došlo k tomuhle. Tak či tak, i přes to se snažili zaujmout něčím novým, což se jim mimochodem povedlo a snaha o hlubší smysl, která byla uzemněna asi tak minutovou jízdou Torreta v hořícím autě v počátečních minutách filmu byla taky vidět. I tak se jedná o film, který a to stojí vidět.

Klub rváčů (1999)

Nechápu některý lidi, kteří si myslí, že filmy jsou dělaný pro repetetivně stejný zážitek, jako při prvním zhlédnutí. Každopádně perfektně natočený, herci zahraný a celkově zpracovaný film, ješte k tomu v kombinaci s boxovaním, kterej je prostě cool a ještě víc cool, když ho sami zkoušíte. Geniální film, ale to už psychologický filmy zpravidla bývají, že? :) Ještě jen tak mimo, na film jsem se začal dívat někdy po jedenáctý s domněnkou toho, že se kouknu na nějakej film typu rocky, a pak půjdu hezky spinkat. Nicméně mě čekalo totální napětí a pocení se v jednu ráno s následným přemýšlením, takže nedoporučuju jako večerníček.

Assassin’s Creed (2016)

I jakožto velký fanoušek Assassin's Creed série musím uznat, že to nějak speciální film nebyl.. Neříkám tím, že to byl špatný film, ale určitě to mělo svoje nedostatky až zbytečnosti. Vemte si ten fakt, vždyť tahle herní série má jeden z nejhezčích soundtracků vůbec, jen si vzpomenu na Ezio's Family, a oni tam dají tohle. Podle mě se to, co tam dali za hudbu, vůbec nehodilo. I příběh nebyl zrovna výjimečný, určitě mohl být propracovanější, ale hlavně ten konec.. Tak či tak, souboje(i když jich tam nebylo zrovna hodně), zpracování, herecké výkony(no jakž takž) a vybírání prostředí byly udělány celkem dobře. Stojí za to vidět, na druhou stranu Warcraft od toho nečekejte

Zahulíme, uvidíme 3 (2011)

Určitě to má něco do sebe, ale už to prostě není jako oba předešlý díly. Neříkám tím, že jsem se u toho nudil, ale nezasmál jsem se tak, jako u jedničky a dvojky a to i po příběhový stránce byly někde jinde. Tenhle mi přišel tak trochu suchej, ale i tak jsem se rád se na to podíval. Lepší 3*

Parťáci (2016) (pořad) odpad!

Opravdu, když jsem to viděl, tak jsem myslel, že mi to snad sebere i část mozku. Nechápu, jak trapný a stupidní dokáže nějaký pořad být... O to smutnější je fakt, když si uvědomíte, že oni se takhle chovají doopravdy, a nějací kidi je sledují. Mám strach jaký to bude mít vliv na budoucí generace..No ono už to vlastně má. Dokonce i Aliho parťáci byli lepší, u těch jsem se aspoň na jeden díl dokázal dokoukat.