Frankenstein (2011) (divadelní záznam)

Velmi silný zážitek, který se v kině jen tak nevidí. Člověk měl na konci chuť tleskat se stejným nadšením, s jakým se do to vrhli i londýnští divadelní diváci. Bio Oko nás tímto promítáním divadelního záznamu nadchlo. Díky!

Interstellar (2014)

Nádherná podívaná, skvělý McConaughey - ten mi svým výkonem až vyrazil dech. A Nolan je prostě jednička, ještě nikdy mě nezklamal. Tři hodiny utekly jako nic, najednou byl konec a mně zbyl mokrý kapesník a úžasný zážitek! Film je krásným příběhem lásky mnoha podob, je o lidské síle i slabosti, pochybách i víře a v neposlední řadě je parádním vizuálním zážitkem.

Nick Cave: 20 000 dní na Zemi (2014)

Parádní filmeček, nenudila jsem se ani vteřinu, hltala jsem každé slovo (o hudbě nemluvě). Všechno se dokonale doplňovalo a vygradovalo koncertní ukázkou, při které mi naskočila husí kůže. Závěrečná promluva už jen dokončila moc příjemný zážitek.

Nejhledanější muž (2014)

Úžasný filmový zážitek. V kině jsem byla sama + nějaký mladší pár, který prostě jenom chtěl jít do kina. V sále ticho jako v kostele, já přibitá do sedadla a dvě hodiny jsem snad ani nedýchala. A když jsem si uvědomila, že Hoffman prostě už nic dalšího nenatočí, slzička tedy ukápla.